V sobotu 20.10.2018 jely mladší žákyně do Brna na Sportpoint. Jako vždy v dobré náladě, ve velkém počtu, hrály jsme na 3 lajny a to ještě každý poločas jedna holka odpočívala abychom mohli točit 3 trojice. Proti Hornets a i Bulldogs se nám letos daří, i v sobotu tomu nebylo jinak, s Židenicemi i se Znojmem je to vždy vyrovnané, jednou my a jednou ony. Opět jsme dostaly málo branek, obrana a hlavně v brance Deniska “fungují” dobře. Dopředu bychom trošku měli ještě zapracovat na pohybu, přihrávce, kombinaci, střelbě….takže vlastně máme pořád co trénovat:-). Chodí nás dost tak snad chuť nechybí, a to je hlavní. Holky dík, 3.11. máme další kolo. 

Sestava – Deniska Konečná – Klárka Malíková, Lucka Malíková, Lily Jarnotová, Dita Trumpešová, Denda Wronková, Soňka Přibylová, Míša Nečasová, Natka Zouharová, Bára Jašková a Nikča Zoubková

výsledky: porazili jsme Hornets 5:0, Bulldogs 4:1, Znojmo 5:4 a prohráli jsme s Židenicemi 0:2

 

 

 

 

 

 

 

V neděli pak v Dambořicích odehrály 2.kolo Orelské ligy mladších žáků divize jih naše holky, hrají se každé kolo 2 zápasy, tentokrát by se to dalo rozdělit na dvě části, první zápas proti TJ Holubice holky odehrály na 2 lajny, starší a mladší, obě lajny hrály hezky, každá podle svých možností, přesvědčivě holky vyhrály 10:2. Druhý zápas proti Orlu Dolní Bojanovice jsme odehráli jen s jednou lajnou a jednou holkou na střídání (hraje se systémem 4+1) protože starší holky měly povinnosti na turnaji ve Slavkově který měl určitě prioritu takže dorazily na poslední minutu kvůli pomalejšímu průběhu jejich turnaje. Ale na druhou stranu to zas tak nevadilo, sice jsme prohráli 2:1 ale i v pěti a to ještě mladších holek bylo vidět že i přes jejich obavy jak to bez starších zvládnou to bylo moc fajn a moc jsem je pochválil.    

Sestava – Deniska Konečná – Anička Sigmundová, Verča Machálková, Barča Machálková, Natka Adamcová – Verča Danielová, Denda Wronková, Dita Trumpešová, Natka Zouharová a Klárka Malíková

na fotce jsou bojovnice z druhého zápasu:-)

Radim Machálek

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taky v neděli nastoupily ke 2 utkáním i dorostenky na domácím turnaji v Křenovicích. Utkaly se s Židenicemi a Znojmem. V zápase proti Židenicím to bylo celou dobu napínavé, jelikož na obou stranách bylo hodně šancí, ale málo která byla proměněná. Proto tento zápas skončil výsledkem 2:2 a oba dva týmy odešly pouze s jedním bodem. Druhý zápas se Znojmem byl podobného rázu. Ovšem tento zápas dopadl ve prospěch Znojma, které vyhrálo 3:2. Díky tomuto turnaji děvčata pochopila, že je potřeba chodit na tréninky. Protože nemáme šanci porážet týmy, které trénují pravidelně. Někde se ta připravenost projevit musí. Přejeme více úspěchu v dalším kole a věříme, že se děvčata zlepší.

Terka Ondráčková