Mladší žákyně v sobotu 6.10. pokračovaly v sezóně na Čejkovické v Brně, po úspěšném 1.kole jsme se sešli v devíti do pole, s novou spoluhráčkou do našich řad, Barčou Jaškovou ze Šlapanic, snad s námi vydrží, bude pro nás velkou posilou:-). V letošní sezóně se budeme potkávat na každém turnaji se stejnými soupeři, po minulé prohře s Židenicemi se nám podařila úspěšná odveta a holky ze Židenic prohrály 7:1. Sedm gólů jsme dali i Hornets. V obraně jsme vůbec toto kolo byli úspěšní, v brance s výbornou Deniskou která 2x udržela čisté konto holky dostaly pouze 5 gólů ve 4 zápasech. Na úvod holky až nečekaně hladce porazily i Bulldogs 3:0 a jedinou prohru nám nachystalo Znojmo, tady byla škoda že jsme nedali šance kterých jsme si vypracovali dost protože jinak to bylo naprosto vyrovnané utkání. Na střelbě musíme zapracovat, určitě i trochu na rychlosti a musíme se učit líp reagovat na situace ve hře, ale to určitě přijde i s dalšími zápasy.

Všechny holky velice bojovaly, díky, letos zatím paráda!!!! Díky i rodičům za odvoz a za to jak nám drželi palce.

Výsledky:

Aligators vs Bulldogs Brno                    3:0

Aligators vs TJ Znojmo LAUFEN CZ      2:4

Aligators vs Florbal Židenice                 7:1

Aligators vs Hornets Brno                     7:0

sestava: Deniska Konečná – Natka Zouharová, Lucka Malíková, Dita Trumpešová, Soňa Přibylová, Joanna Humpolíková, Barča Jašková, Denisa Wronková, Lily Jarnotová, Míša Nečasová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V neděli 8.10.2018 odjely do Znojma na další 2 zápasy dorostenky, bohužel kvůli nemocem, zraněním a podobně jen v 8 lidech do pole. A to jsme ještě netušili že to není všechno, že holkám dají zabrat víc než soupeřky vlastní zranění.

Po dvou vítězstvích z prvního kola jsme chtěli udržet první místo, i když v tom počtu to vůbec nebylo lehké. Po nedělním polední nás jako první čekaly Židenice, po neproměněných šancích ze začátku zápasu jsme mohli jen litovat, Židenice šly do vedení 2:0. Podařilo se nám sice snížit, to už ale hrála Verča M se sebezapřením, při jednou souboji špatně dopadla na koleno a následoval první obstřik. (bohužel to horší nás teprve čekalo). Takže v 7 a půl hráčkách v poli holky nakonec prohrály 1:3, po bojovném výkonu, florbalově to nebylo úplně ono, ale byla to škoda. Naštěstí do druhého zápasu jsme proti Znojmu které hrálo na kompletní 3 pětky šli znovu v osmi v poli, už bez jakýchkoli zdravotních problémů. Ze začátku se holky snažily napadat už rozehrávku soupeřek, s tím že zkusíme dokud budou síly dát nějaký gól, znojemačky vzadu docela chybovaly v předchozím zápase. To ale rychle skončilo, protože cca v půlce první třetiny si bohužel Nikča Heralová při jednom útoku přetrhla vazy v koleni a zápas (a min. i část sezóny do konce roku) pro ni skončil. Snad bude co nejdřív v pořádku, bohužel to vypadá na operaci, přejeme jí ať je co nejdřív zase s námi na hřišti!!!!! Potom už jen s dvěma hráčkami na střídání jsme volili taktiku made in Slavičín, nikdy se mi to nelíbilo, ale fyzicky to jinak nešlo, Znojmo na 3 pětky nám nedalo dýchat. Výborně jsme přistupovali k hráčkám, co prošlo na bránu chytila skvělá Evička K v brance, letos má opravdu velkou formu, dařilo se nám nepouštět nikoho moc před branku. V druhé třetině Natka Š dala docela šťastný gól (počítá se:-), do konce bylo velice daleko, ale holky to v docela bouřlivé atmosféře která ve Znojmě bývá dotáhly naprosto parádně do vítězného konce. Velká gratulace, fyzicky to bylo velice náročné, po výhře jsme se udrželi na čele tabulky společně s Bulldogs Brno které oba své zápasy v neděli vyhrály a bodově se na nás dotáhly.

Příští kolo hrajeme za 14 dní doma v Křenovicích, přijďte nás povzbudit !!!

výsledky:

Aligators vs K1 Florbal Židenice           1:3

Aligators vs TJ Znojmo LAUFEN CZ      1:0

 

sestava: Kulíšková Eva – Sigmundová Anna, Vaňková Kika, Machálková Veronika, Machálková Barbora, Heralová Nikol, Šurýnová Natálie, Svatošová Nela, Kohoutková Kája