Naše starší žákyně o prodlouženém víkendu vyjely v sobotu 30.9. na 2. kolo skupiny 6 ligy starších žákyň do Zlína, zase nás nebylo ani na 2 pětky, ale holky co byly parádně zabojovaly a dokázaly vyhrát všechny 4 zápasy. S postupujícím časem sice bylo vidět že sil už není tolik ale nakonec se nám povedlo obrátit i poslední zápas proti Zlín Lions z 1:2 na 3:2 a odjet ze Zlína s plným počtem 12ti bodů do tabulky.

 

Hned v prvním zápase holky nastoupily proti silnému Uherskému Brodu ale asi protože to byl první zápas a sil bylo ještě dost tak jsme Brod po velice dobrém výkonu porazili 4:0. Ve druhém zápase holky taky vcelku přesvědčivě přehrály Dragonky z Kyjova 4:1. 

Pak nás čekaly buldočky a ve velice vyrovnaném utkání nakonec po fotbalovém výsledku rozhodl náš jeden gól o vítězství 1:0, v posledním zápase už kvůli únavě to byl spíš boj s holkama ze Zlína ve kterém se povedlo i počtvrté vyhrát, i když florbalově jsme byli lepší tak boj to byl až do konce.

Poprvé za starší žákyně nastoupila Míša Nečasová, ještě ročník 2007, první gól ve starších žákyních dala Joanka Humpolíková, povedly se nám 2 hattricky proti Brodu a Kyjovu, celkově to byla velice povedená sobota. Díky všem holkám v poli za bojovný výkon podpořený výbornou brankářkou. Dostali jsme se na druhé místo v neúplné tabulce a těšíme se 13.10. na další kolo.

Výsledky:

Aligators vs 1.AC Uherský Brod           4:0

Aligators vs FBC Dragons                      4:1

Aligators vs Bulldogs Brno                   1:0

Aligators vs Zlín Lions                            3:2

sestava: Eva Kulíšková – Verča Danielová, Áňa Sigmundová, Joanna Humpolíková, Nečasová Míša, Verča Machálková, Barča Machálková, Natka Adamcová.

Radim Machálek