V neděli A tým mužů odehrál další kolo poháru ČP, který pořádá Český florbal. Po postupu z druhého místa z 1. kolo, nás čekal soupeř ze stejné postupové pozice skupiny „P“ – Florbal Židenice. K utkání nastoupilo opět několik juniorů, kteří si po prvním kole zasloužili další nominaci.

„Do utkáni jsme šli s jasným cílem držet míček na svých hokejkách a hrát co nejdéle na soupeřově půlce“, říká jasně stanovený cíl utkání hlavní trenér Pavel Volek.

V první třetině si náš tým vypracoval několik šancí, ale brankář Ručka chytal výborně. Nepustil za sebe více než střelu Zbořila po krásné přihrávce Bábíčka.

„Musím přiznat, že se nám začala dařit taktika až od druhé třetiny, kde jsme měli jasně na vrch“, hodnotí průběh utkání trenér. Zajímavostí zápasu bylo, že proti sobě nastoupili sourozenci. V našem dresu se představil Adam Obertan a v dresu soupeře jeho bratr Michal.