Již zítra čeká start do sezóny i ženskou část našeho klubu. Na „domácí půdě“ v Křenovicích přivítají v rámci 1. kola Poháru České pojišťovny žen zajímavé soupeře. Kromě tradičního účastníka 1. ligy žen Vysokého Mýta, přivítají letošního nováčka ze Světlé nad Sázavou. Poslední soupeř je velmi exkluzivní, je to klub FBC Ostrava, který v minulé sezóně skončil v extralize až v semifinále play off. Všechny zápasy můžete sledovat ve videopřenosech.

K prvnímu zápasu za ženy nastoupí i několik juniorek, kterým všichni drží palce, aby se jim zápasy podařily. Všechny hráčky se na zápasy velmi těší, a věří v postup do dalšího kola. Přijďte jim za fandit, aby tým cítil domácí atmosféru.

 

V rámci víkendu odehrají svůj zápas v Poháru České pojišťovny i muži. Po zaslouženém postupu z 1. kola, se nyní na venkovní půdě utkají s Florbal Židenice. „Pro některé hráče to bude pikantní zápas, protože nedávno nastupovali v dresu soupeře“, říká k nedělnímu utkání sekretář klubu Milan Veselý. Domluva se soupeřem byla výborná, takže se po dohodě oba kluby dohodly, že se zápas odehraje v neděli v podvečer. Na naší straně dostanou opět šanci mladí hráči, kteří již v prvním kole ukázali, že již v letošní sezóně mají elitnímu týmu mužů co dát.

 

 1. kolo Poháru České pojišťovny žen – (SH Křenovice)

Program na víkend:

Sobota 25.8.

16:30 Aligators vs. Sklo Bohemia Světlá n/S                   

19:00 FTC Vysoké Mýto vs. Aligators    

 

Neděle 26.8.

11:30 Aligators vs. FBC OSTRAVA

 

 2. kolo Poháru České pojišťovny mužů – (VUT Brno)

Neděle 26.8.

17:15 Florbal Židenice vs. Aligators