Již ve středu odstartuje Aligators Camp pro elitní týmy našeho klubu. „Akce takového rozsahu je v našem klubu novinkou“, říká sekretář klubu Milan Veselý. V rámci čtyřdenní akce zažijí hráči a hráčky pestrý a náročný program, který bude probíhat v okolí sportovní haly v Křenovicích. Od snídaně až do večeře je čeká posilovna, hala, koordinační a kondiční tréninky, taktická příprava u videa, ale i hodiny power jógy a mnoho dalšího. „Naše elitní týmy mužů, juniorů a žen budou mít možnost zažít, jak vypadá příprava profesionálního sportovce“, říká k Aligators Campu předseda klubu a hlavní organizátor Jakub Gremmel.

Týmy pokračují v nastaveném trendu letní přípravy, ve které se hodně věnovali fyzické přípravě pod vedením kondičních trenérů. Camp je zakončený přípravnými zápasy a teambuildingovou večeří celého klubu.

„Ale více už neprozradím, počkejte si na náš report na FB nebo Instagramu.  Doufám, že hráčům a trenérům se to bude líbit, a dostaneme pozitivní zpětnou vazbu. Příští rok bychom tohle chtěli udělat i pro naši mládež.“ dodává na závěr Jakub Gremmel.