Ve čtvrtek odehrál elitní tým mužů druhé přípravné utkání. V Brně je čekal opět velmi nadstandartní tým – prvoligový FBŠ Hattrick Brno, který má domácí halu v Maloměřicích. Soupeř před sezónou posílil několika hráči, kteří mají zkušenosti z loňské sezóny ze Superligy v dresu Bulldogs Brno. Kvalitu protivník potvrzoval od prvních minut.

„Soupeř byl ve všech činnostech lepší, rychlejší, u nás to bylo o obranném bloku a protiútocích“, říká k zápasu předseda klubu a hráč týmu Jakub Gremmel. Hráči měli tento týden náročný program. V úterý odehráli zápas proti Telnici, ve středu většina absolvovala náročný trénink. „Kluci toho měli plné “brejle“, dodává zpětně k zápasu Gremmel a přidává, že „hráči si možná neměli čas zápas ani užít , protože takového soupeře v lize nepotkáme.

„Mužstvo se ještě doplní, někteří kluci se teprve zapojují do přípravy, tak ještě nominaci na zápas neměli“, říká k aktuálnímu týmu manažer klubu Martin Slabý, který má v klubu na starost dojednávání přesunu hráčů.

Další přátelák si kluci zahrají na soustředění v Křenovicích. 18.8. se střetnou od 17 hodin s týmem Zlín Lions. „Příště budeme nachystání lépe“, říkají shodně hráči.

Měli jsme možnost si zahrát proti tak kvalitnímu soupeři. „Hattricku děkujeme“.