V Kloboukách u Brna proběhl 12. května první ročník Aligators day, během kterého se představily všechny kategorie našeho klubu. Nejprve se v turnaji představili naši nejmladší hráči z řad kluků i holek, kterým vytvořili rodiče fantastickou atmosféru. Následovalo setkání všech členů klubu – valná hromada, během které se událo několik změn v rámci klubu. Po dvaceti letech opouští vedení klubu Jarek Hála, a novým předsedou se stal Kuba Gremmel. Jarkovi děkujeme za dosavadní práci pro klub, a novému vedení přejeme hodně úspěchů v dalším rozvoji klubu. Po skončení VH se pak v exhibicích utkaly všechny kategorie od mladších žáků až po veterány a v ženách od starších žákyň po souboj ženy A vs. ženy B.

            Celá sobota proběhla ve výborném duchu.  Věříme, že se podaří z tohoto vydařeného setkání členů a přátel klubu vytvořit tradici, a příští rok se na dalším ročníku Aligators day sejdeme v minimálně stejném počtu.

ZMĚNY Z VALNÉ HROMADY:

  1. nový předseda klubu – Jakub Gremmel
  2. nové širší vedení klubu (výbor) – Tereza Baranová, Jan Komínek, Radim Machálek, Petra Ondráčková, Martin Slabý, Milan Veselý, Pavel Volek, Jindra Žáčková
  3. úprava názvu zřizovatele klubu – z původního Florbalový klub Aligators z. s. na kratší verzi Aligators z. s.
  4. změna sídla – z původního sídla v Šitbořicích na nové sídlo v Kloboukách u Brna
  5. představena nová struktura členských příspěvků
  6. představeny vize rozvoje klubu do dalších let
  7. nastíněna spolupráce s novými partnery klubu