Na poslední z deseti turnajů mladších žákyň v sezóně 17/18 jsme v krásném letním počasí odjeli do Kyjova s cílem si pěkně zahrát a zabojovat o nějakou tu výhru nakonec. Myslím že obojí se povedlo a odměnou holkám byl plný talíř palačinek od jedněch z rodičů. Všem bychom chtěli s holkama za celou sezónu poděkovat, protože v mladších žákyních jsme při výjezdech na turnaje nebo tréninky mimo Šitbořice neměli vůbec problém s tím, že by nebyl odvoz. I v Kyjově se rodičů sešlo na tribuně dost.

V Kyjově mělo volno Znojmo, tak holky nastoupily proti Dragonkám, Židenicích, Hornets a Buldočkám. Proti holkám z Kyjova jsme měli celou dobu převahu a nakonec jsme vyhráli 6:1, další 3 zápasy byly velice vyrovnané, podle toho to taky dopadlo, výhra, remíza a prohra. Musíme sice přihlédnout k tomu že většina holek budou mladší žákyně minimálně příští sezónu, i tento turnaj nám ale ukázal že máme velké rezervy hlavně v práci s hokejkou a s míčkem.  Do prázdnin ještě trochu potrénujeme, ať už florbal nebo nějaké sportovní hry venku a pro další sezónu se budeme snažit zapracovat hlavně na technice, zpracování míčku, vedení míčku a kombinaci. Takže vlastně skoro na všem:-).

Důležité je, že holky z Kyjova odjely spokojené tak snad jim to vydrží i pro příští sezónu.

FbC Aligators vs. FBC Dragons pink                         6:1

FbC Aligators vs. K1 Florbal Židenice girls               2:2

FbC Aligators vs. Itelligence Bulldogs Brno              3:4

FbC Aligators vs. Hornets Brno ZŠ Horní                 4:3

Sestava : Denisa Konečná – Míša Nečasová, Natka Zouharová, Nikča Zouharová, Lily Jarnotová, Denisa Wronková, Dita Trumpešová, Verča Machálková, Barča Machálková

                                                  trenér    Radim Machálek

cof