O víkendu 24. a 25.4. jsme měli pro mladší žákyně a elévky turnaj i v sobotu i v neděli, rozdělili jsme holky tentokrát na mladší a starší s tím, že na turnaj mladších žákyň do Znojma pojedeme s ročníky 2005 a 2006, mladší holky si zahrály na elévech v neděli v Dubňanech. Pár omluvenek se sešlo, ale při hře v počtu 3+1 to až tak nevadí, ty co jely si aspoň pořádně potrénovaly fyzičku a nakonec i dobře zastřílely.

   Ve čtyřech do pole plus brankářka jsme v tomto kole hráli proti Židenicím, Hornets ZŠ Horní, Buldočkám a domácímu Znojmu. Proti Židenicím a Hornets nebylo co řešit, padalo nám to i přes to, že jsme zkoušeli i různé signály, ať už úspěšně nebo neúspěšně. V těchto 2 zápasech jsme nastříleli přes 20 branek, hodně po opravdu pěkných kombinacích. Jediná prohra přišla s Bulldogs, v zápase jsme vedli ale nakonec to dopadlo o gól pro soupeřky. To mě trochu mrzí, myslím že fyzicky holky neměly problém, ve vyrovnaném zápase jsme hlavně v obraně nechávali buldočkám hodně místa na střelbu, musíme zrychlit přistupování k soupeřkám v obraně. Proti Znojmu nakonec to byl opět pěkný výkon a výhra na cestu domů, v poslední době se nám proti silným holkám ze Znojma daří a holky vidí že se jich nemusí bát :-).

   Sobota ve Znojmě byla povedená, dali jsme opravdu hodně gólů, skórovala každá z holek  a snad jen Stázka v bráně první 2 zápasy moc práce neměla, vynahradila si to ale v posledních dvou zápasech kde nás podržela pěkným výkonem.

Výsledky:

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – K1 Florbal Židenice Girls   9:1

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Hornets Brno ZŠ Horní   12:0

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – itelligence Bulldogs Brno   4:5

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice –   TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   4:2

 

Sestava: Gólmanka Stázka Šťastná, 3 Barča Machálková, 4 Natka Adamcová, 5 Verča Machálková, 16 Kája Lužová

Radim Machálek – trenér