Sezóna starších žákyň v Jihomoravské lize mladších žáků se pomalu blíží ke konci, na předposlední kolo jsme se vydali do haly na Kounicově v Brně, čekali nás těžcí soupeři, kluci z Blanska, Guliveři a Bulldogs a v poslední době tradiční soupeřky Dragonky z Kyjova.

Začali jsme proti klukům z Blanska a ti jsou asi doteď zaskočení jak se to mohlo stát, ale nedokázali holkám dát ani gól a naopak po pěkné akci a dorážce z před brány holky vyhrály fotbalovým výsledkem 1:0. A hned po prvním zápase bylo jasné, že už to žádná ostuda nebude a že už můžeme hrát ve větším klidu. Holkám z Kyjova jsme po našem velice špatném výkonu z minulého kola vrátili porážku a tentokrát jsme je skoro k ničemu nepustili, výhra 3:0 mohla být i vyšší ale stalo se nám zase to že jsme se přizpůsobili soupeři a na rozdíl od zápasů s klukama jsme hráli v polovičním tempu. Nicméně velký úspěch obrany a celého družstva bylo to, že za první 2 zápasy jsme nedostaly gól, posila do branky Stázka se ukazuje ve výborném světle:-)

V zápasech proti Guliverům a Buldokům holky poznaly jak se hraje florbal ještě na vyšší a rychlejší úrovní než proti Blansku, i přes to ale kromě první půle s Buldoky která nám moc nevyšla holky moc chválím za bojovnost, za 4 góly, proti Guliverům by nám slušela spíš remíza (2 vlastní góly, myslím že jsme nastřelili i 2 tyčky), proti Buldokům kteří na tom byli rychlostně i kombinačně velice dobře jsme zase v druhém poločase i přes velký tlak dostali jen 2 góly a udrželi skóre na přijatelné úrovni.

Statisticky 2 výhry 2 prohry, ale herně to byla povedená sobota a holky se nemají za co stydět, díky a příjemný den, díky rodičům za pomoc s odvozem.