V sobotu 3.3. odehrály starší žákyně FBC Aligators Šitbořice Sokolnice (Žarošice) v rámci ligy mladších žáků turnaj v Brně, kde se střetly se 3 týmy, a to čistě dívčích. Na zápas jsme dorazily v počtu 10+2, tým byl obohacen novými posily ze Žarošic.

V prvním zápase jsme se střetly s týmem domácích, a to itelligence Bulldogs Brno G. Zápas byl vyrovnaný od začátku až do konce. Po první půlce zápasu jsme vedly 1:0, ale bohužel v druhé půlce jsme dostaly dva góly a vstřelily jen jeden. I přes velkou snahu se nám nepodařilo zápas vyhrát, a tak bylo konečné skóre 2:2.

Góly: Šurýnová Natálie (Svatošová Nela), Machálková Bára (Machálková Veronika)

Poté jsme se utkaly s týmem TJ Znojmo LAUFEN CZ – G. Tenhle zápas byl ještě víc vyrovnaný než ten předtím. Po první půlce svítilo na tabuli 1:1. V druhé půlce se nám podařilo vstřelit gól, ale bohužel i soupeři. I přestože jsme měly velké šance, chybělo nám štěstí. A tak jsme zase remizovaly 2:2, jako již tradičně se Znojmem. Doufáme, že se nám to příště povede prolomit.

Góly: Machálková Veronika (Machálková Bára), Machálková Anna (Machálková Bára)

Jako poslední na nás čekal tým FBC Dragons. Soupeř je tabulkově slabší než my, ale tenhle zápas nám vůbec nevyšel. Podřídily jsme se hře soupeře a bohužel nám nic nevycházelo. I když první půlka skončila 1:1, v druhé se podařilo dát gól jen soupeři, a tak jsme prohrály 1:2.

Gól: Machálková Veronika (Machálková Anna)

Sestava: Kulíšková Eva, Šťastná Anastazie – Danielová Veronika, Gorbačova Julie, Adamcová Natálie, Sigmundová Anna – Machálková Bára, Machálková Veronika, Machálková Anna, Svatošová Nela, Šurýnová Natálie, Vaňková Kristýna.

                                                                                                                            Trenérka: Ondráčková Petra