V neděli 4. března se uskutečnil další turnaj mladších žáků, který se odehrál v Hodoníně. Vzhledem k velké marodce, tým posílily slečny Anna Sigmundová a jistota v brance Eva Kulíčková. Kromě derby pro FbC Aligators Klobouky Moutnice nás čekali postupně soupeři z Hodonína, Mikulova a Slavkova.

V prvním zápase na nás tým ŠSK ZŠ Očovská Hodonín nastoupil s vysokým napadání, což vzhledem k jeho 3 lajnách, a našim 8 hráčům do pole, byl logický krok. Nám to dělalo velký problém. Nakonec zápas skončil prohrou 4:1.

Ve druhém zápase jsme se utkali s týmem FRC Mikulov, který přicestoval bez hráče na střídání. I když soupeř po volném úderu z rohu otevřel skóre, tak jsme nakonec utkání dovedli do vítězného konce 6:1.

Ve třetím zápase proti FBC ZŠ Komenského SLAVKOV jsme srdnatě bojovali o začátku do konce. Soupeři faktický hrát pouze jeden velmi kvalitní hráč. Nakonec i přes opětovné 2 zranění proti tomu celku, jsme vyhráli 3:1 a radost byla veliká.

Nakonec nás čekalo derby. Šancí bylo dostatek, ale soupeřům brankář dost pochytal, takže jsme nakonec vyhráli pouze 2:0. Zajímavostí bylo, že 2 hráčky z našeho týmu, měli na straně soupeře mladší bratry.

Sestava:  Kulíčková E. – Zítka L., Šišma O, Ullmann M., Tůmová D., Svoboda V., Dufek M., Přibyl V.,  Sigmundová A.

VÝSLEDKY:

FbC Aligators Brumovice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín   1:4

FbC Aligators Brumovice – FRC Mikulov   6:1

FbC Aligators Brumovice – FBC ZŠ Komenského Slavkov   3:1

FbC Aligators Brumovice – FbC Aligators Klobouky Moutnice   2:0