Do Znojma jsme v období chřipek jeli v menším počtu, poprvé s námi jely i 3 nové holky z Dambořic a Žarošic, takže holek bylo nakonec 7 plus brankářka. V prvním zápase se holky ještě rozehřívaly z té velké zimy která byla a stačilo to zatím na remízu s buldočkama 6:6, ale potom se už v dalších zápasech dařilo mnohem líp. Cenný skalp Židenic 6:2 nám udělal radost, výsledek je možná jednoznačnější než to opravdu bylo ale výkon byl pěkný a výhra zasloužená. Proti Hornets si holky pěkně zastřílely, zápas to byl jednoznačný. Úplně poslední zápas v tomto kole jsme hráli proti domácímu Znojmu, po výborném výkonu a dramatickém průběhu se nám podařilo porazit domácí holky 3:1, jak se říká to nejlepší nakonec, protože Znojmo moc neprohrává a nám se to po delší době podařilo. Holkám velká gratulace, radost měly jak Ester po superG:-).

   Nové hráčky budou určitě posily, snad je udržíme:-), hned poprvé se bez problémů i zapojily v kolektivu a to je možná nejdůležitější. 

Sestava:  brankařka Denisa Konečná,  28 Verča Danielová, 33 Barča Machálková, 35 Verča Machálková, 32 Klára Malíková, 27 Lily Jarnotová, 30 Natka Adamcová, 36 Dana Trumpešová                                                    

                                                                                                                        Radim Machálek – trenér

Výsledky:

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – itelligence Bulldogs Brno   6:6

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – K1 Florbal Židenice Girls   6:2

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Hornets Brno ZŠ Horní   14:1

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice –   TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   3:1