V neděli 25. února se odehrál další turnaj ligy starších žáků. Tým jel tentokrát až do Blanska s trenéry Tomášem Kalusem a Denisem Jakubcem. Hráče čekali soupeři FBŠ Hattrick Brno B a Sokol Brno – FBC Sokol Adamov.

První zápas proti FBŠ Hattrick Brno B začal dobrou první třetinou, po která byla remíza 1:1. V druhé třetině si kluci pořádně nedokázali nahrát, míček pořád odskakoval od čepele, takže míček měli převážně protihráči. Ale centrům se podařily vstřelit dva góly. Třetí třetina byla ještě horší. I když protihráči vstřelili jenom jeden gól, tak tato třetina byla strašná.

FbC Aligators Klobouky Bučovice vs. FBŠ Hattrick Brno B   3:5

Druhý zápas proti Sokol Brno – FBC Sokol Adamov začal dobrou půlkou první třetiny. V druhé půlce první třetiny jsme dostali tři góly, které vůbec nemusely být. Stačilo by jen, aby se útočníci vraceli nebo, aby obrana dobře vystřídala. Ve druhé třetině, po poradě s trenéry, si kluci dávali pozor na chyby, které dělaly v předešlé třetině, ale i tak tam chyby byly. V druhé půlce třetí třetiny kluci hráli dobře, a dokonce se povedlo vstřelit i branku.

FbC Aligators Klobouky Bučovice vs. Sokol Brno – FBC Sokol Adamov   1:6