V sobotu 17. února se odehrál další turnaj orelské ligy starších žáků. Tým pod vedením trenéra Milana Veselého cestoval do Slavkova u Brna, kde je postupně čekaly týmy Gepardi DDM Helceletka Brno a Dolní Bojanovice U14.

Do prvního zápasu proti Gepardi DDM Helceletka Brno jsme vstoupili velmi dobře. Neuběhly ani 2 minuty a už jsme vedli 2:0. Následně došlo k mírnějšímu podcenění, že to půjde „samo“ a nakonec jsme byli rádi, že poločas skončil za stavu 2:2. Ve druhém poločase jsme i přes menší počet hráčů již dominovali, a nakonec jsme po krásných i občas šťastných brankách, zaslouženě vyhráli 7:2 a v přímém souboji o druhé místo získali 3 body.

FbC Aligators vs. Gepardi DDM Helceletka Brno 7:2

Druhý zápas proti Dolní Bojanovice U14, který je poslední v tabulce, bylo hlavní nepodcenit. Postupem času se prosadili všichni hráči přítomní na zápase, což udělalo trenérovi velkou radost. Již po prvním poločase byl důvod pro uklidnění a klidné dohrání zápasu. Nakonec jsme vyhráli 9:0 a příští turnaj nás bude čekat první souboj o první místo v tabulce proti Dolní Bojanovice U15

FbC Aligators vs. Dolní Bojanovice U14 9:0