V neděli 18. února se uskutečnil další turnaj mladších žáků v Kyjově, na který tentokrát cestoval pouze tým FbC Aligators Brumovice. Tým postihla velká marodka, takže cestovalo pouze 8 hráčů do pole a brankář. Z 8 v poli ještě postihly 2 hráče den před turnajem úrazy, takže měli částečně ovázané zranění na prstech ruky.

V prvním zápase proti FBC Dragons – green trenér některé hráče „nepoznával“. Předváděli úplně jinou hru, než na kterou byl zvyklí, což mu udělalo radost. Tým si vytvářel velké množství šancí, které ale nedokázal proměnit. Přesto poločas skončil 1:1 po brance pár vteřin před koncem do naší sítě. Ve druhém poločase jsme pokračovali v nastoleném trendu, a i když už toho měli hráči „plné zuby“, tak jsme třemi brankami rozhodli o naší výhře 4:1.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti TJ Sokol Hovorany, se kterými jsme již v letošní sezóně hráli vyrovnané zápasy. Na obou stranách bylo k vidění několik pěkných šancí, ale branek moc nepřibývalo. Nakonec jsme vyhráli 4:1.

Třetí zápas byl klubové derby proti FbC Aligators Sokol Bučovice. V minulém zápase jsme prohráli rozdílem více než 10 branek, takže všichni byli zvědavý, tak to dopadne nyní. Od začátku to byl vyrovnaný zápas. Soupeř se dostal do vedení, avšak dvěma brankami jsme vývoj otočili na 2:1. Bučovice zápas otočili nazpět a vedli 3:2. Naši hráči pak přestali na chvíli skoro hrát, částečně už nemohli, částečně to „zabalili“ v hlavě a z vyrovnaného zápasu bylo skóre 6:2. Nakonec ještě brankou v závěru jsme snížili na konečných 3:6.

V poslední zápase proti FBC Dragons – black jsme již neměli co ztratit. Během sezóny nám tento soupěř vždy „nasypal“ a byli jsme rádi, že jsme se dostali alespoň na jejich polovinu. Hráči už nemohli. Tentokrát byl zápas vyrovnanější, ale po menších hranění dvou hráčů jsme již odpočítávali konec zápas, ve kterém jsme v poslední minutě dali alespoň branku na 1:7.

Celkově byl turnaj povedený, protože z 8 hráčů v poli 7 dalo branku a ten poslední šel v závěrečném zápase sám na branku a trefil tyčku.