Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

27.1.2018  2. liga žen – skupina 6 (SH SportPoint Brno)

10:15   FbC Aligators Orel Moutnice  – TJ Znojmo LAUFEN CZ   5:4

12:00   FbC Aligators Orel Moutnice – FBK Spartak Hluk   2:3

27.1.2018  1. liga dorostenek – skupina 6 (SH Křenovice)

10:00   FbC Aligators ZŠ Pozořice  – Zlín Lions   5:1

13:15   FbC Aligators ZŠ Pozořice – TJ Znojmo LAUFEN CZ   0:5

27.1.2018  Liga veteránů – skupina 6  (SH ZŠ Slavkov)

  9:00   FbC Aligators – FBŠ Hattrick Brno   0:7

12:55   FbC Aligators – FbC Holešov   0:7

14:20   FbC Aligators – FbC PSYCHO Brno-ZŠ Horní   0:11

27.1.2018   Orelská liga starších žáků  – divize Jih (SH ZŠ Dambořice)

10:30   FbC Aligators – Gepardi DDM Helceletka Brno   8:3

12:45   FbC Aligators  – F.A.T.R. Dubňany   5:9

27.1.2018   Jihomoravská liga elévů – skupina A (Tělocvična ZŠ Bučovice)

  9:30   FbC Aligators Sokol Bučovice  – FBC SLAVKOV

10:45   FbC Aligators Sokol Bučovice  – Florbal Hodonín

12:00   FbC Aligators Sokol Bučovice  – Florbal Hodonín B

13:15   FbC Aligators Sokol Bučovice  – F.A.T.R. Dubňany

27.1.2018   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (Sokolovna Šitbořice)

10:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FbC Aligators Šitbořice Moutnice

10:40   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – F.A.T.R

11:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

11:40   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

12:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – T.J. Sokol Hodonín

12:40   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – T.J. Sokol Hodonín

13:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – F.A.T.R

28.1.2018   Národní liga mužů – skupina východ (SH Horní Suchá)

17:00   FbC Aligators Klobouky – FbK Horní Suchá   5:6p

28.1.2018  Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SH Rousínov)

  9:00   FbC Aligators Klobouky Bučovice –  FBC Dragons   6:2

14:25   FbC Aligators Klobouky Bučovice – K1 Florbal Židenice Blue   5:6

28.1.2018   Orelská liga žen (SH Letovice)

11:05   FbC Aligators C – FBO Orel Boskovice   3:1

11:40   FbC Aligators  C – Orel Kuřim   4:0

12:50   FbC Aligators  C – Brno-Židenice   5:0

28.1.2018   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (SC Želva Dubňany)

11:20   FbC Aligators Klobouky Moutnice– FRC Mikulov   2:4

12:30   FbC Aligators Klobouky Moutnice– F.A.T.R. Dubňany   1:7

13:40   FbC Aligators Klobouky Moutnice– ŠSK ZŠ Očovská Hodonín   2:5

28.1.2018   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (Sokolovna Šitbořice)

10:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – T.J. Sokol Hodonín

11:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FBC Dragons – DDM Kyjov

12:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FBC Dragons – green DDM Kyjov

13:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – TJ Sokol Lanžhot