V sobotu 13.1.2018 odcestovaly ženy PRAMOS Šitbořice FbC Aligators do dalekého Náchoda, kde je čekalo utkání proti nevyzpytatelnému týmu FBC Dobruška.

Díky zpoždění na cestě Aligátorky do chladné plechové haly v Náchodě (mít i takovou halu v Šitbořicích nebo Kloboukách, byli bychom rádi) přicestovaly docela pozdě a nebylo moc času se pořádně rozcvičit. To poznamenalo začátek zápasu, kdy díky chybám při bránění dostaly holky v třetí a čtvrté minutě dva rychlé góly a soupeř hned vedl 0:2. Děvčata se pak postupně rozehrála a do konce první třetiny zápas otočila na svoji stranu, a to na 3:2. Ve druhé třetině se neustále skóre měnilo na obě strany, ale Aligátorky tahaly za delší provaz. Soupeř vyrovnal na 3:3, Aligátorky se ihned ujaly vedení 4:3, soupeř opět vyrovnal na 4:4, Aligátorky 5:4 a 6:4, soupeř 6:6. V závěru druhé třetiny však Aligátorky zabraly a díky dvěma rychlým brankám v závěru třetiny se ujaly vedení 8:6. V poslední třetině se soupeři povedlo vstřelit dvě branky, ale jinak naši branku moc neohrožoval. Naše děvčata se rozehrála
a vytvářela si spoustu gólových šancí, i když proměnila jen dvě, stačilo jim to na výhru 10:8.

V sobotu 20.1.2018 od 19:00 hrají naše ženy v Rousínově svůj domácí zápas proti FBŠ Jihlava, přijďte je podpořit J

Komentář trenéra Jaroslava Hály: „Byl to takový podivný zápas plný zmatků. Vše začalo mým špatně zapsaným začátkem zápasu na facebook pro holky. Následovalo zpoždění na cestě
a tím pozdní příjezd a s tím spojené špatné vypsání zápisu, a ne moc kvalitní rozcvičení. Naštěstí holky se brzo daly dohromady a zápas otočily na svoji stranu. Dokonce se jim
i dařilo vkládat nové prvky do hry, které jsme zkoušeli na tréninku. V neděli nás čeká cesta
do Hradce Králové. Tak snad poučeni Náchodem vyjedeme včas, zvláště když nás možná čeká na cestování nepříznivé počasí.“

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – FBC Dobruška 10:8
naše branky vstřelily
: 12:49 Anna Hanusová (Pavla Manová), 16:36 Pavla Manová (Petra Drápalová), 19:44 Petra Ondráčková, 21:18 Pavla Manová, 25:26 Tereza Baranová (Marie Halasová), 35:23 Tereza Baranová (Petra Ondráčková), 37:28 Veronika Martincová (Pavla Manová), 39:02 Veronika Martincová, 51:10 Tereza Ondráčková (Petra Ondráčková), 52:09 Petra Drápalová (Pavla Manová)
po třetinách: 3:2, 5:4, 2:2;

Odkaz na online zápis zápasu: ONLINE