Další dva zápasy, další dvě výhry. Tak si vedli junioři FbC Aligators v dalších zápasech, na které tentokrát cestovali do nedalekých Tuřan.

První zápas byl zápasem na jednu branku. Soupeř z Holešova přijel pouze v šesti lidech do pole a již při rozcvičce působil odevzdaným dojmem. Přesto jsme Holešov nechtěli podcenit, jako se to stalo v prvním vzájemném zápase, kde jsme o výhře rozhodli až ve třetí třetině. Nyní jsme však nic neponechali náhodě a od prvních chvil jsme byli jasně lepším týmem a bez problémů kontrolovali průběh utkání. V konečném zúčtování jsme soupeři uštědřili debakl 13:2. Jedinou kaňkou bylo to, že jsme dvakrát dovolili soupeři skórovat a neudrželi čisté konto.

FbC Aligators – FbC Holešov 13:2 (3:0, 4:1, 6:1)

Branky a nahrávky: 4. 21. a 37. Horňák (Kopeček 2x, Šubík), 7. a 33. Bílý (Horňák, Kalus), 19. a 38.  Kopeček (Horňák, Hejl), 11. Hejl (Horňák), 21. Daniel (Hladký), 23. Kalus (Šubík), 29. Pučálka (Šubík), 35. Ott (Kopeček), 39. Frank (Pučálka)

Druhé utkání bylo o poznání těžší. Čekal nás soupeř z Brna, konkrétně Gullivers B. Soupeř dvakrát využil našeho nedůrazu před brankou a z dorážek se dostal do vedení 2:0. Do hry nás vrátila přesilovka 5 na 3, kterou využil minutu před koncem první třetiny Pavel Horňák. Další přesilovkovou trefu si poté připravil Ondřej Frank a vyrovnal na 2:2. Zápas byl od druhé třetiny zbytečně trochu vyhrocený, což prospělo především soupeři. Nechali jsme se několikrát vyvést z míry a nepředváděli svou hru. Po dvou třetinách jsme tak ztráceli jednu branku – 3:4. Ve třetí třetině jsme již začali soupeře více přehrávat a zaslouženě jsme zásluhou Jiřího Šubíka vyrovnali. Tři a půl minuty před koncem poslal náš tým poprvé v zápase do vedení Josef Kopeček, aby sám necelých dvacet vteřin před koncem utkání pojistil naši výhru do prázdné branky.

FbC Aligators – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B 6:4 (1:2, 2:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 36. a 39. Kopeček (Kalus), 13. Horňák (Topenčík), 16. Frank (Kůřil), 26. Bílý (Horňák), 28. Šubík (Frank)

Sestava: Cvrček – Ott, Topenčík, Hejl, Daniel – Bílý, Kopeček, Kůřil, Pučálka, Horňák, Kalus, Šubík, Hladký, Frank