Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

13.1.2018   Národní liga mužů – skupina východ (SH Rousínov)

19:00   FbC Aligators Klobouky – Florbal Primátor Náchod   8:7

Odkaz na záznam video-přenosu: http://jdem.cz/dp7d24

13.1.2018 1. liga žen – skupina východ (SH TJ Náchod)

17:00   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – FBC Dobruška  10:8

13.1.2018  Jihomoravská liga mužů (VUT CESA Brno 1)

10:25   FbC Aligators Orel Šlapanice C – TJ Čechie Zastávka   6:16

13:15   FbC Aligators Orel Šlapanice C – FBC SLAVKOV   4:13

13.1.2018   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina B (SH TJ Znojmo)

  9:35   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Troopers FK Orel Telnice White   2:5

10:45   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – K1 Florbal Židenice Girls – G   1:2

11:55   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ   1:1

13.1.2018   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (Tělocvična ZŠ Slavkov)

10:00   FbC Aligators Sokol Bučovice – FBC ZŠ Komenského SLAVKOV

11:10   FbC Aligators Sokol Bučovice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

12:55   FbC Aligators Sokol Bučovice– FBC Dragons – green

14:40   FbC Aligators Sokol Bučovice – FBC Dragons – black

13.1.2018   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (SC Želva Dubňany)

  9:20   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – FbC Aligators Brumovice Klobouky

  9:40   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – T.J. Sokol Hodonín

10:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

10:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FbC Aligators Šitbořice Moutnice

10:40   FbC Aligators Brumovice Klobouky – T.J. Sokol Hodonín

11:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

11:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FbC Aligators Brumovice Klobouky

11:40   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – T.J. Sokol Hodonín

12:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

14.1.2018  Regionální liga mužů – skupina 6 (SH Štěrkoviště Otrokovice)

12:00   FbC Aligators Sokol Bučovice B – Bulldogs Brno B   6:4

15:00   FbC Aligators Sokol Bučovice B – FbC Slow Shoes Holešov   3:5

14.1.2018  Jihomoravský přebor mužů – skupina B (SH Rousínov)

  9:00   FbC Aligators Šitbořice D – TJ Sokol Břeclav   3:5

16:15   FbC Aligators Šitbořice D – TJ Znojmo LAUFEN CZ B   5:10

14.1.2018  2. liga žen – skupina 6 (SH TJ Znojmo)

10:15   FbC Aligators Orel Moutnice  – FBK Spartak Hluk   11:1

12:00   FbC Aligators Orel Moutnice – Bulldogs Brno B   5:1

14.1.2018   Orelská liga mladších žáků  – divize Jih (SH Dolní Bojanovice)

12:00   FbC Aligators – Florbal Hodonín   1:3

13:30   FbC Aligators  – Orel Dolní Bojanovice   5:4