V sobotu 16. prosince odehráli starší žáci v Orelské lize další turnaj v Dolních Bojanovicích. V prvním zápase se utkali s týmem F.A.T.R. Dubňany. Začátek zápasu byl výborný. Neuběhly ani 3 minuty a už jsme vedli 2:0. Následně došlo k velkému podcenění. Soupeř se zvednul a následně diktoval tempo utkání. Než jsme se vzpamatovali, už jsme prohrávali 6:2. Ve druhém poločase jsme se trochu zvedli, ale riskantní hra přinášela branky na obou stranách. Bohužel podcenění a nemožnost si nahrát, nás posunulo až do prohry 7:4.

Ve druhém zápase nás čekal tým Orel Šlapance, se kterým máme historicky blízké vztahy. Opět se povedl začátek zápasu. Soupeř ale hrál dobře, hlavně do útoku, což nám dělalo problémy. Pak se konečně rozehrála naše útočná esa a dařilo se přecházet jeden na jednoho, což v první zápase vůbec nebylo možné. Nakonec jsme vyhráli zápas 8:4. a odjížděli domů alespoň s 3 body.