V sobotu 16. prosince se odehrál další turnaj 2. ligy dorostenců. Naše družstvo se představilo na domácím turnaji ve Slavkově u Brna. Tento termín byl složitý, protože kromě dorostenců hráli svou soutěž i junioři a starší žáci ještě Orelskou ligu. Z tohoto důvodu nastoupilo k prvnímu utkání proti Mikulovu jen 7 hráčů do pole a brankář. Na druhý zápas proti Gullivers B dorazili ještě 3 starší žáci a jeden hráč, který ať dorostenec, tak hrál za juniory v nedalekých Tuřanech.

  Hned v úvodu zápasu pro Mikulovu vsítil branku sváteční střelec Ondřej Langr. Následně si dvakrát za sebou zopakovali spolupráci střelec Tomáš Kalus a nahrávač Jiří Šubík a stav byl 3:0. Do konce třetiny soupeř z Mikulova snížil na 1:3. Hned v úvodu druhé třetiny se dvakrát prosadil Jiří Daniel a hned potom dvakrát za sebou Jiří Šubík a stav v polovině utkání byl 7:1. Soupeř sice druhou brankou Mikuláše Svobody snížil, ale hned následně dal branku David Prokop a na konci 2. části byl stav 8:2. Ve třetí třetině dal branku již pouze Radek Pučálka a uzavřel konečný výsledek na 9:2.

  Ve druhém zápase proti Sokol Brno I EMKOCase GulliversB jsme již nastoupili na 2 kompletní lajny. První třetina byla na branky chudá, když nejprve se hosté dostali do vedení zásluhou Viléma Veselého, ale do konce třetiny vyrovnal Radek Pučálka po přihrávce Tomáše Kaluse. Svou spolupráci si hráči zopakovali na začátku druhé třetiny, čímž otočili vývoj utkání na naši stranu. Do konce zápasu se pak již prosazovali pouze naši hráči – hattrick dal Jiří Šubík, dvě branky Tomáš Kalus, jednu Luboš Dostál a poslední brankou na 9:1 dovršil hattrick v utkání i Radek Pučálka.