V sobotu nás čekala Třebíč. Náš tým vyrazil po delší pauze zase na tři formace, ve kterých se mohla představit naše nová posila ze Šumberka Michal Šíma. Michala v týmu vítáme a přejeme mu, ať se u nás daří! Bohužel náš tým jako by navázal na výkon proti Žďáru, bez energie, všude pozdě, a hlavně trápící se v koncovce. Třebíč byl od začátku lepším týmem. My jsme mu to samozřejmě ještě ulehčovali nedisciplinovaností, 6 minut na trestné lavici jsme přežili bez úhony, hlavně díky výborně chytajícímu Píšemu. Gól na 1:0 jsme domácím prakticky darovali, špatnou rozehrávkou za bránou se míček dostal na hůl Saláka a tomu stačilo jen trefit odkrytou bránu. Druhá třetina na obrazu hry nic nezměnila, jen Třebíč své šance využil 3:0 v půlce zápasu, kdy se trefil Žák a Sýkora. Pak nás ojedinělou šancí vrátil do zápasu Můčka 3:1. Najednou náš tým ožil. Velmi nebezpečný, nedovolený zákrok na Jedličku, byl potrestán pěti minutami Picmaus. Ani naše výborné přesilovky nám v tomhle zápase nepomohly. Všechny naše velké šance končí na brankáři domácích Štosovi. Třetí třetina už z naší strany snesla nějaké měřítka. Hned po 5 minutách nás totiž přiblížil na dostřel Houšť 3:2. Opravdu škoda nevyužitých šancí, přesilových her a hlavně trestného střílení. Protože domácím se nedařilo vzpamatovat se. Klasický „nedáš dostaneš“, domácí uklidnil 3 minuty před koncem brankou Žák 4:2. Ani závěrečná power play nevyšla. Konce nadějí na body. Jediný kdo si zaslouží opravdu pochvalu, byl náš brankář Jirka Píše, kterému jsme ty góly prakticky dali sami. A zase dokazuje, že jediné, co nám v tomhle ročníku funguje spolehlivě je brankářská dvojice Rychlý a Píše. My se musíme dát dohromady, je ve hře ještě spoustu bodů ale musíme je začít sbírat. Nejlépe následující týden v derby s Telnicí.

    Odkaz za sestřih branek ze zápasu s Rožnovem: https://www.youtube.com/watch?v=2cXzCMCp4Ds&t=13s