Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

9.12.2017   Národní liga mužů – skupina východ (SH TJ Spartak Třebíč)

18:00   FbC Aligators Klobouky – Snipers Třebíč   2:4

9.12.2017  Jihomoravský přebor mužů – skupina B (ZŠ Slavkov)

10:00   FbC Aligators Šitbořice D – SK Florbal Grušáci Sivice   1:5

13:00   FbC Aligators Šitbořice D – X-TEAM BZENEC   7:9

9.12.2017  2. liga juniorek – skupina 6 a 7 (SH TJ Spartak Přerov)

13:00   FbC Aligators Pozořice  – FBS Olomouc   3:6

17:30   FbC Aligators Pozořice – Gymnázium Krnov, po. 4:1

9.12.2017   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (SH TJ Pálava Mikulov)

  9:00   FbC Aligators Brumovice – FRC Mikulov   0:2

10:10   FbC Aligators Brumovice – FBC Dragons – green   1:0

11:5  FbC Aligators Brumovice – F.A.T.R. Dubňany   0:9

13:15   FbC Aligators Brumovice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín   5:0

9.12.2017   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (SH ZŠ Dambořice)

10:00   FbC Aligators Klobouky Moutnice – FBC ZŠ Komenského SLAVKOV   3:6

10:35   FbC Aligators Sokol Bučovice – FBC Dragons – black   1:5

11:45   FbC Aligators Klobouky Moutnice– FbC Aligators Sokol Bučovice   3:16

12:55   FbC Aligators Sokol Bučovice – FBC ZŠ Komenského SLAVKOV   4:1

13:30   FbC Aligators Klobouky Moutnice– FBC Dragons – black   0:3

14:05   FbC Aligators Sokol Bučovice – TJ Sokol Hovorany   3:1

15:15   FbC Aligators Klobouky Moutnice– TJ Sokol Hovorany   4:3

9.12.2017   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (SH TEZA Hodonín)

  9:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FbC Aligators Brumovice Klobouky

10:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – Florbal Hodonín

10:20   FbC Aligators Brumovice Klobouky – TJ Sokol Lanžhot

10:40   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

11:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – Florbal Hodonín

11:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – TJ Sokol Lanžhot

11:40   FbC Aligators Brumovice Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

9.12.2017   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (SH TEZA Hodonín)

  9:40   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – T.J. Sokol Hodonín

10:20   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – FBC Dragons – DDM Kyjov

11:20   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – F.A.T.R.

12:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

10.12.2017  Jihomoravská liga mužů (SC Želva Dubňany)

13:00   FbC Aligators Orel Šlapanice C – FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov   8:5

16:00   FbC Aligators Orel Šlapanice C – VSK VUT Skurut Hai Brno   8:8

10.12.2017  Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (ZŠ Slavkov)

11:40   FbC Aligators Klobouky Bučovice –  FBK Atlas Blansko   4:3

13:50   FbC Aligators Klobouky Bučovice – Hornets Brno ZŠ Horní  3:8

10.12.2017  Liga veteránů – skupina 6  (SH Tuřany)

10:00   FbC Aligators – FBŠ Hattrick Brno   0:1

13:45   FbC Aligators – FbC Holešov   4:5

15:10   FbC Aligators – FbC PSYCHO Brno-ZŠ Horní   3:6

10.12.2017 Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina B (TJ Tesla Lesná)

  9:35   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   2:3

11:20   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – FBC Dragons   5:0

12:30   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – K1 Florbal Židenice Girls   3:1

13:40   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – intelligence Bulldogs Brno G   5:2