V neděli 3. prosince odehráli dorostenci další turnaj ve 2. lize dorostenců. Tento turnaj se odehrál v Brně na hale VUT, kde nás čekaly tým FBC Dragons, který byl sousedem v tabulce a záložní tým FBŠ Hattrick Brno. Týmu v letošní sezóně nestačilo ani 10 zápasů k zisku vítězství. Tým cestoval k zápasu v 10 hráčích do pole a 2 brankářích, když se poprvé přestavil nováček v bráně Tomáš Fryč.

Úvod zápasu se nám herně povedl, i když stav zůstával bez branek. Následně se po dvou chybám v rozehrávce soupeř dostal do vedení 2:0, které jsme ale krásnými brankami Radka Pučálky a Jirky Šubíka vyrovnali, když si na branky oba i vzájemně nahráli. Na začátku 2. třetiny soupeř využil přesilovku, ale svou následně jsou druhou brankou Pučálka vyrovnal na 3:3, což vydrželo do konce druhé třetiny. V čase 30:54 jsme se dostali poprvé v zápase do vedení, když se prosadil na 4:3 Michal Hladký. Následovala ale dvou a půl minutovka naprosté hrůzy a katastrofy. V čase 33:31 totiž soupeř navyšoval vedení již na 7:4. Na konci padla ještě branka na každé straně, ale na naší prohře se již nic nezměnilo.

FbC Aligators ZŠ Klobouky – FBC Dragons 5:8
branky:
8. Radek Pučálka, 11. Jiří Šubík, 26. Radek Pučálka, 31. Michal Hladký, 38. Martin Tošer – 6. Matěj Michalčík, 7. Michael Hunkař, 14. Michael Hunkař, 32. David Rotrekl, 33. Matěj Michalčík, 33. Štěpán Kouřil, 34. Jan Goliáš, 36. Michael Briešťanský; rozhodčí: Lubomír Lukáš – Tomáš Otruba; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:5;

V zápase pro rezervě Hattriku Brno se nám začátek moc nepodařil. Běžela 8. minuta první třetiny a světelné tabuli svítilo skóre 4:0 pro soupeře. Sice jsme následně brankou Michala Hladkého snížili na 4:1, ale už po minutě byl opět rozdíl ve skóre 4 branky a vypadalo to na debakl. Jiří Šubík ještě ke konci třetiny snížil na 2:5, ale pořád se nám nedařilo hlavně ve hře na vlastní polovině. Ve druhé třetině vstřelil branku pouze Radek Pučálka, takže do poslední části jsme vstupovali ještě v nadějném skóre 3:5. Ve 31. minutě zhasnuly všechny naděje, když soupeř dvěma brankami navýšil vedení na 7:3. O chvíli později se zaskvěl nováček v naší bráně Tomáš Fryč, který vychytal nařízené trestné střílení po faulu Tomáše Cvrčka (brankáře v prvním zápase). Sice další šance byly, ale nedařilo se rozvlnit síť.  Na konci padla ještě branka na každé straně, ale na naší prohře se již nic nezměnilo.

FBŠ Hattrick Brno B – FbC Aligators ZŠ Klobouky 8:4
branky:
3. Jan Nevěděl, 6. Tadeáš Gryc, 8. Nikolas Zouhar, 8. Martin Lukáš, 11. Antonín Valíček, 31. Jan Čermák, 31. Tadeáš Gryc, 39. Kryštof Krchňák – 10. Michal Hladký, 13. Jiří Šubík, 20. Radek Pučálka, 36. Jiří Šubík; rozhodčí: Marek Loskot – Tomáš Fuciman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; po třetinách: 5:2, 0:1, 3:1;