V neděli 26.11.2017 dopoledne pořádaly juniorky FbC Aligators Pozořice domácí turnaj. V rámci druhé ligy to byl už šestý turnaj, kde se střetly s juniorkami Gymnázium Krnova  s 1. FBK Rožnov p/R. Bohužel opět se znovu sešlo jen 8 hráček do pole ze 14 možných hráček. Holky čekaly náročné zápasy.

První zápas proti Krnovu se hrál od začátku ve stejném rytmu a pod taktovkou Aligátorek. Soupeř se zaměřil hlavně na bránění, a tedy holky musely překonávat tzv. beton. Díky velkému tlaku se jim to v každé třetině povedlo třikrát a zápas skončil jasnou výhrou 9:0.

Druhý zápas proti Rožnovu byl jiný, soupeř sice také betonoval, ale ze začátku o něco důrazněji a účinněji. Dokonce se soupeři ve třetí minutě povedlo ujmout vedení. Rožnov se snažil tento malý náskok úpěnlivě ubránit, a to se mu i dlouho dařilo. Nakonec ve 14. minutě naše děvčata vyrovnala a v 15. minutě se ujala vedení. Druhá a třetí třetina byla už v rukách Aligátorek. V každé se jim povedlo vstřelit čtyři branky. Soupeři se povedlo vstřelit už jen jednu branku a zápas skončil 10:2. Na tomto turnaji poprvé nastoupila Veronika Králová a hned se skvěle zapsala. V prvním zápase se teprve rozehrávala. V tom druhémbuž hrála jako stálá hráčka juniorek a vstřelila hned čtyři branky. GRATULUJEME JAK VERONICE, TAK JUNIORKÁM 🙂

FbC Aligators Pozořice vs. Gymnázium Krnov, po.  9:0

branky (asistence): 02:55 Klára Jahodová (Monika Jahodová), 11:12 Kateřina Slezáková (Klára Jahodová), 12:49 Veronika Muselíková (Lucie Honková), 16:23 Klára Jahodová (Kateřina Slezáková), 20:43 Klára Jahodová (Monika Jahodová), 24:56 Veronika Králová (Veronika Muselíková), 30:12 Lucie Honková (Svatava Čermáková), 34:09 Monika Jahodová (Klára Jahodová), 39:33 Monika Jahodová (Svatava Čermáková)
Po třetinách: 3:0, 3:0, 3:0

FbC Aligators Pozořice vs. 1. FBK Rožnov p/R.  10:2

branky (asistence): 13:54 Kateřina Slezáková (Svatava Čermáková), 14:12 Veronika Králová (Karolína Kohoutková), 15:07 Lucie Honková (Karolína Kohoutková), 15:57 Lucie Honková (Svatava Čermáková), 16:37 Veronika Králová, 27:28 Veronika Králová (Kateřina Slezáková), 33:32 Kateřina Slezáková (Veronika Králová), 36:52 Monika Jahodová (Kristýna Spevárová), 39:58 Klára Jahodová (Kateřina Slezáková), 43:33 Veronika Králová (Klára Jahodová)
Po třetinách: 2:1, 4:1, 4:0

Sestava:

brankářka – Spevárová Kristýna, 2 – Čermáková Svatava, 4 – Slezáková Kateřina, 6 – Kohoutková Karolína, 9 – Jahodová Monika, 10 – Muselíková Veronika, 14 – Králová Veronika, 16 – Jahodová Klára, 36 – Honková Lucie