Ve Slušovicích odehráli další dva zápasy junioři. Domů se vraceli ve velmi dobré náladě, neboť si do tabulky zcela po zásluze připsali maximální počet šesti bodů. Vzhledem k nepříjemnému povrchu to však nebyla úplně jednoduchá záležitost.

V prvním utkání na nás čekalo Blansko, se kterým jsme si podle papírových předpokladů měli poradit. Předpovědi jsme naplnili již v úvodní třetině, kterou jsme ovládli jasně 3:0. Soupeř se dostával na dostřel naší brány jen ojediněle a tak když byl stav po dvou třetinách 5:0 pro naše barvy, nikdo nepochyboval o naší výhře. Zodpovědnou a precizní hrou jsme drželi soupeře na jeho obranné polovině a nedovolili mu utkání nikterak zdramatizovat. Jedinou kaňkou byla obdržená branka minutu a půl před koncem, která připravila Adama Králíka o čisté konto.

FbC Aligators – FBK Atlas Blansko 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)

B: 4. Bílý (Daniel), 5. Topenčík (Kalus), 7. Horňák (Hejl), 16. Šubík (Kalus), 18. Bílý (Horňák), 29. Horňák (Kopeček), 32. Kalus (Šubík)

Druhý zápas byl již o poznání těžší. Běhavý a technicky dobře vybavený tým Slovácka z Uherského Hradiště byl pro nás velký testem. A úvod utkání ukázal, že se rozhodně nebude jednat o tak jednoznačný výsledek, jako v prvním zápase. Soupeř byl aktivnější a dokázal se častěji držet na naší polovině a vypracovávat si šance. V brance jsme však měli výborného Adama Králíka, který chvílemi vychytal i nemožné. My jsme hrozili především z rychlých brejků, z nichž nám hned tři přinesly gólovou radost. Vedení 3:0 po první třetině bylo poměrně jednoznačné, ale průběhu hry příliš neodpovídalo. Od druhé třetiny jsme se však i my dokázali udržet na útočné polovině soupeře a vyrovnat tak obraz hry. Dá se říct, že od poloviny utkání jsme měli zápas pod kontrolou a i přesto, že nás Slovácko v posledních minutách svíralo kolem naší branky, nedovolili jsme více, než snížit na rozdíl dvou branek.

FbC Aligators – FBC Slovácko 5:3 (3:0, 1:1, 1:2)

B: 4. Kůřil (Kalus), 4. Horňák (Bílý), 13. Frank, 21. Horňák (Hejl), 35. Horňák (Kopeček)