V neděli 19. listopadu se uskutečnil další turnaj mladších žáků, na který tentokrát cestoval pouze tým FbC Aligators Brumovice. Tým se tentokrát nemohl spolehnout na první obrannou dvojici Tůma – Zítka, kteří ze zdravotních důvodů necestovali a stále dlouhodobě zraněnou Denisku Tůmovou. Tým i tak cestoval do Dubňan v 10 hráčích do pole a brankář.

V prvním zápase nás čekal TJ Sokol Hovorany. Jako je již tradice prvních zápasů dne, je to většinou nemalé trápení, než si zvykneme na tempo, halu atd. I přes množství šanci se nám nepodařilo vstřelit branku, a výsledkem byla prohra 4:0.

Druhý zápas proti FBC ZŠ Komenského SLAVKOV byl drama. Dostali jsme se do vedení 2:0 a pak 3:1. Následně jsme prohrávali 6:4 a k tomu se nám zranil Marek Šišma, který se zraněným ramenem musel být odvezen do nemocnice a nějakou dobu si dá od florbalu pauzu. Nakonec se nám v posledních sekundách podařilo dorovnat na velmi zasloužených 6:6.

Do třetího zápasu proti FBC Dragons – black jsme vstupovali s velkými obavami. Soupeř zatím všem týmům naložil pěkný ranec branek a jejich herní kvalita bylo nezpochybnitelná již během rozcvičky. K tomu jsme již měli pouze 1 čistokrevného obránce, kterého doplnili v obraně 2 hráči, kteří se v obraně moc často nepohybují. Nakonec zápas skončil prohrou 8:0, ale rozhodně jsme si zasloužili vstřelit nějakou branku. Šancí na to bylo dostatek, i když nebýt našeho brankáře Ondřeje Šišmi, tak by výsledek byl o hodně horší.

Poslední zápas byl proti domácím F.A.T.R. Dubňany. Tribuna se rapidně vyprázdnila a šlo sen a závěrečný zápas dne. První poločas byl vyrovnaný, šance na obou stranách. Ve druhé půli už to byl boj a čekání na závěrečný hvizd rozhodčího. Nakonec prohra 7:2