Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

18.11.2017 1. liga žen – skupina východ (SH Rousínov)

17:00   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – FTC Vysoké Mýto   10:7

Odkaz na záznam video-přenosu: http://jdem.cz/dkg5z4 

18.11.2017   Národní liga mužů – skupina východ (SH Rousínov)

20:00   FbC Aligators Klobouky – TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons   8:6

Odkaz na záznam video-přenosu: http://jdem.cz/dkg5s7

18.11.2017  Jihomoravský přebor mužů – skupina B (SC Želva Dubňany)

  9:30   FbC Aligators Šitbořice D – F.A.T.R.   4:2

13:30   FbC Aligators Šitbořice D – TJ Sokol Lanžhot B   1:3

18.11.2017  2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SH Valtice)

11:15  FbC Aligators ZŠ Klobouky – FK TROOPERS Moravany 1:5

15:00  FbC Aligators ZŠ Klobouky – Bulldogs Brno B   3:3

18.11.2017 Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina B (TJ Tesla Lesná Brno)

10:10   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – FBŠ Hattrick Brno A  1:5

11:20   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Troopers FK Orel Telnice White   1:8

13:05   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Sokol Brno I EMKOCase GulliversB   5:4

14:15   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Hornets Brno ZŠ Horní   4:4

18.11.2017   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (SOU Kyjov)

  9:40   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – F.A.T.R.

10:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – TJ Sokol Lanžhot

11:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

12:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FBC Dragons – green DDM Kyjov

18.11.2017   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (SOU Kyjov)

  9:20   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – Florbal Hodonín

  9:40   FbC Aligators Brumovice Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

10:20   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – FbC Aligators Brumovice Klobouky

11:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – FBC Dragons – DDM Kyjov

11:20   FbC Aligators Brumovice Klobouky – Florbal Hodonín

11:40   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

12:00   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FBC Dragons – DDM Kyjov

19.11.2017 1. liga žen – skupina východ (SH Pohořelice)

15:00   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – IBK Hradec Králové   8:9pn

19.11.2017  Liga veteránů – skupina 6 (SH ZŠ Holešov)

14:00   FbC Aligators – FbC Holešov   1:3

16:30   FbC Aligators – FbC PSYCHO Brno-ZŠ Horní   3:3

19.11.2017   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (SC Želva Dubňany)

10:10   FbC Aligators Brumovice – TJ Sokol Hovory   0:4

11:20   FbC Aligators Brumovice – FBC ZŠ Komenského SLAVKOV   6:6

13:05  FbC Aligators Brumovice – FBC Dragons – black   0:8

14:15   FbC Aligators Brumovice – F.A.T.R. Dubňany   2:7