V sobotu 11. listopadu odehráli starších žáci další turnaj v Jihomoravském přeboru starších žáků. Tento turnaj se odehrál v Kyjově, kde náš čekaly týmy Lanžhota a Židenic. Poprvé v sezóně se na turnaji neobjevil úplně nový hráč. Po všech změnách v posledních hodinách před zápasem, jsme měli v kádru 14 hráčů do pole a jednoho brankáře.

Po nepříjemných zkušenostech z minulého turnaje, kdy jsme v obou zápasech inkasovali branku do 12 vteřin, jsme se připravovali velmi pečlivě na začátek. Bohužel opět jsme dostali branku od týmu Lanžhota brzy, tentokrát za 25 vteřin. Na časomíře nesvítili ani 3 minuty a soupeřovo vedení bylo dvoubrankové. Do konce třetiny jsme měli převahu, ale branka žádná nepadla. Na začátku druhé části byl vyloučen za podražení Jan Mlčoušek, avšak v oslabení se po nahrávce Davida Prokopa prosadil Tomáš Zbytek, a vrátil nás do hry. Další šance přicházeli, ale minutu před koncem soupeř odskočil zpět na rozdíl dvou branek. Na začátku 3. části soupeř odskočil již na 4:1 a zdálo se být po zápase. V čase 6:40 snížil svou druhou brankou Tomáš Zbytek na 4:2, a o 20 vteřin později Luboš Dostál na 4:3. Zápas dostal nové grády. Sahali jsme po vyrovnání, šancí na obou stranách bylo dostatek, ale soupeř nakonec před koncem dal branku na 5:3, a tímto výsledkem i zápas skončil

FbC Aligators Klobouky Bučovice vs. TJ Sokol Lanžhot 3:5

Ve druhém zápase nastoupil soupeř z Židenic v podobně velkém kádru jako mi. V první třetině nás několikrát podržel brankář, a díky brance Martina Tošera byl stav 1:1. Ve druhé třetině jsme úplně vypadli z role. Fatální chyby, odevzdanost a neschopnost cokoli na hřišti předvést znamenalo, že po dvou třetinách byl stav 7:1. I když 3. třetina skončila 1:1, dominance soupeře bylo naprosto obrovská a nevydaná. Konečný stav po utrápeném výkonu byl tedy 9:2 pro soupeře.

FbC Aligators Klobouky Bučovice vs. K1 Florbal Židenice Blue 2:9