Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

11.11.2017   Národní liga mužů – skupina východ (SH Bystřice n/P.)

20:00   FbC Aligators Klobouky – ASK Bystřice n.P.   20:6

11.11.2017  Regionální liga mužů – skupina 6 (SH Morkovice)

10:30   FbC Aligators Sokol Bučovice B – Florbal Vsetín   5:2

15:00   FbC Aligators Sokol Bučovice B – FbC Slow Shoes Holešov   11:3

11.11.2017  Jihomoravská liga mužů (SH Tuřany)

10:25   FbC Aligators Orel Šlapanice C – FK Orel Telnice B   3:15

13:15   FbC Aligators Orel Šlapanice C – Sokol Brno I EMKOCase GulliversC   11:3

11.11.2017  2. liga juniorů – skupina 6  (SH ZŠ Slušovice)

10:15   FbC Aligators – FBK Atlas Blansko   7:1

12:45   FbC Aligators – FBC SLOVÁCKO   5:3

11.11.2017  2. liga žen – skupina 6 (SH Rousínov)

10:00   FbC Aligators Orel Moutnice  – Bulldogs Brno B   5:5

14:15   FbC Aligators Orel Moutnice – FBK Spartak Hluk   2:2

11.11.2017  Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SOU Kyjov)

11:05   FbC Aligators Klobouky Bučovice –  TJ Sokol Lanžhot   3:5

13:15   FbC Aligators Klobouky Bučovice – K1 Florbal Židenice Blue   2:9

11.11.2017  2. liga juniorek – skupina 6 a 7 (SH ZŠ Krnov)

  9:45   FbC Aligators Pozořice  – Florbal Vsetín  2:6

14:15   FbC Aligators Pozořice – itelligence Bulldogs Brno  5:8

12.11.2017   Orelská liga mladších žáků  – divize Jih (SH Dambořice)

10:30   FbC Aligators – Orel Křenovice 12:1

13:30   FbC Aligators  – T. J. Sokol Strážnice  3:7

12.11.2017   Jihomoravská liga elévů – skupina A (SOU Kyjov)

  9:25   FbC Aligators Sokol Bučovice  – FbC Aligators Moutnice Šitbořice

10:15   FbC Aligators Sokol Bučovice  – F.A.T.R. Dubňany

10:40   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

11:05   FbC Aligators Sokol Bučovice  – FBC Dragons – black

11:30   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – F.A.T.R. Dubňany

11:55   FbC Aligators Sokol Bučovice  – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

12:20   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – FBC Dragons – black

12.11.2017  Jihomoravská liga elévů – skupina A (SOU Kyjov)

  9:25     FbC Aligators Brumovice Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

10:40   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FBC SLAVKOV

11:30    FbC Aligators Brumovice Klobouky – FBC Dragons – green DDM Kyjov

12:20   FbC Aligators Brumovice Klobouky – TJ Sokol Hovorany