Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

4.11.2017 1. liga žen – skupina východ (SH Rousínov)

20:00   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – FBC Dobruška   3:6

Odkaz na záznam video-přenosu: http://jdem.cz/djpc22

4.11.2017  Jihomoravský přebor mužů – skupina B (SH TJ Znojmo)

10:15   FbC Aligators Šitbořice D – TJ Sokol Břeclav  4:6

13:15   FbC Aligators Šitbořice D – TJ Znojmo LAUFEN CZ B    4:5

4.11.2017  Liga veteránů – skupina 6 (VUT CESA Brno 1)

10:10   FbC Aligators – FbC Holešov  3:2

12:50   FbC Aligators – FBŠ Hattrick Brno  0:8

4.11.2017   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (Sokolovna Šitbořice)

10:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FbC Aligators Brumovice Klobouky

10:40   FbC Aligators Brumovice Klobouky – T.J. Sokol Hodonín

11:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FBC Dragons – green DDM Kyjov

11:40   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FBC Dragons – green DDM Kyjov

12:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

12:40   FbC Aligators Brumovice Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

13:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – T.J. Sokol Hodonín

4.11.2017   Orelská liga mužů  – divize střed (SH ZŠ Dambořice)

10:00   FbC Aligators – Orel Kuřim  1:11

12:00   FbC Aligators  – Orel Blansko A  5:8

5.11.2017 1. liga žen – skupina východ (SH Pohořelice)

15:30   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – Florbal Vsetín   6:11

5.11.2017   Národní liga mužů – skupina východ (SC Želva Dubňany)

17:00   FbC Aligators Klobouky – FbK Horní Suchá   4:5p

5.11.2017  2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (HMS Bohunice Brno – Campus)

11:30  FbC Aligators ZŠ Klobouky – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers  4:5

14:00  FbC Aligators ZŠ Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín  3:9

5.11.2017   Jihomoravská liga mladších žáků (starší žákyně) – skupina B (EZŠ Čejkovická)

  9:35   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – FBC Dragon 4:0

11:20   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ – G  1:2

12:30   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – K1 Florbal Židenice Girls 2:3

13:40   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – itelligence Bulldogs Brno G  2:3

5.11.2017   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (Tělocvična ZŠ Bučovice)

  9:30   FbC Aligators Sokol Bučovice – FBC ZŠ Komenského Slavkov 6:1

10:05   FbC Aligators Klobouky Moutnice – FbC Aligators Broumově  6:4

11:15   FbC Aligators Sokol Bučovice– FbC Aligators Brumovice 12:3

11:50   FbC Aligators Klobouky Moutnice– F.A.T.R. DUBŇANY 4:11

12:25   FbC Aligators Brumovice – FBC ZŠ Komenského Slavkov  3:6

13:00   FbC Aligators Sokol Bučovice – FbC Aligators Klobouky Moutnice  14:1

13:35   FbC Aligators Brumovice – F.A.T.R. Dubňany 1:3

14:10   FbC Aligators Klobouky Moutnice – FBC ZŠ Komenského Slavkov  2:10

14:45   FbC Aligators Sokol Bučovice – F.A.T.R. Dubňany  9:5

5.11.2017   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (Sokolovna Šitbořice)

10:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – F.A.T.R.

11:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – TJ Sokol Lanžhot

12:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – Florbal Hodonín

13:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – FBC Dragons – DDM Kyjov

5.11.2017   Orelská liga žen (SH Pohořelice)

11:05   FbC Aligators C – FBO Orel Boskovice  5:1

11:40   FbC Aligators  C – Orel Šlapanice 9:1

13:25   FbC Aligators  C – Orel Brno-Židenice  8:0