V sobotu 21. října odehráli starších žáci další turnaj v Jihomoravském přeboru starších žáků. Tento turnaj se odehrál v Jedovnici, kde náš čekaly týmy Slavkova a Strážnice. Opět se nám na turnaji představil úplně nový hráč, tentokrát Jan Mlčoušek. V posledních hodinách před zápasem se omluvilo několik hráčů. Největší problém byl s omluvou brankáře, protože nebylo možné za pár minut sehnat jiného.

I když jsme se připravovali na začátek utkání pečlivě, tak hned po 11 vteřinách jsme inkasovali po individuální akci soupeře. Soupeř i nadále hrozil pouze z brejkových situací, avšak 1. třetina další gól nepřinesla. Druhá třetina začala stejně jako první, i když branku jsme inkasovali již v 7. vteřině a stav byl 0:2. Do konce druhé třetiny jsme ustáli 2 oslabení a snížili brankou. Poslední třetina byla divoká. Nejprve soupeř navýšil na 4:1, následně jsme po brankách Luboše Dostála stáhli na 4:3. Soupeř opět odskočil, ale opět jsme v čase 32:34 stáhli na rozdíl jedné branky a tlak pokračoval. V poslední minutě jsme hráli na obrovské riziko a inkasovali na konečných 7:4. Nutno říci, že za soupeře skórovali pouze 2 hráče. Štěpán Šmerda dal 6 branek, což se prostě nemůže stávat.

FbC Aligators Klobouky Bučovice vs. FBC ZŠ Komenského SLAVKOV 4:7

Do druhé soupeře jsme vstoupili opět velmi špatně. Neuběhlo ani 10 vteřin a opět jsme prohrávali. Po další minutě již jsme prohrávali 2:0. Do konce třetiny jsme střelou z dálky snížili s čepele Jiřího Bašty. Do druhé třetiny proběhli některé změny, kde přinesly ovoce. Třetinu jsme vyhráli 3:1 po brankách Martina Prokopa z dávky, Martina Hájka, které dostal skvělou přihrávku od Šimona Ryznera a Radek Pflimpfl po důrazu před brankou. Neuběhly ani 2 minuty poslední části a již jsme opět prohrávali 5:4. Bratři Prokopovi během 2 minut otočili vývoj opět na naši stranu. Následně na 7:5 navýšil skóre Daniel Václav Fanta. Soupeř ještě stihnul snížit, ale bojovným výkonem jsme již výhru ubojovali.

FbC Aligators Klobouky Bučovice vs. TJ. Sokol Strážnice 7:6