Dorostenky FbC Aligators ZŠ Pozořice se vydaly na svůj třetí turnaj do nedalekého Zlína. Děvčata tam jely v menším počtu a také nám přibyly mladší hráčky, pro které to byla velká zkušenost.

V prvním zápase se střetly se SK SNIPERS Slavičín, kde prohrávaly 2:1. Měli spoustu šancí dát gól, ale nepřálo jim štěstí. Vyrovnávací gól daly ve třetí třetině a tím zaskočily soupeřky a zabodovaly ještě jednou. Díky bojovnosti tento zápas vyhrály těsným výsledkem 3:2.

Ve druhém zápase se střetly s itelligence Bulldogs Brno. Do toho to zápasu dorostenky nastoupily pouze v 8 hráčkách, jelikož se v prvním zápase zranila hráčka. Takže to děvčata měla velmi těžké a projevovala se kondiční připravenost. Dlouhou dobu byl stav stále 0:0 a hra se přelévala ze strany na stranu. Dorostenky po chybě v obraně dostaly gól a nastalo napětí a nervozita ve hře. Holky se pořádně motivovaly a povzbuzovaly a nakonec jim píle a bojovnost přinesla ovoce. Zápas skončil nerozhodně 1:1, kdy vyrovnávací gól padl minutu a půl před koncem a následovalo mnoho šancí avšak ani jedna nebyla proměněna.

Děvčata bojovala až do posledních vteřin a za to jim patří velký obdiv, že to v tak malém a mladém počtu zvládly a přivezly si krásné 4 body.