Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

21.10.2017 1. liga žen – skupina východ (SH Dolní Cerekev)

20:00   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – FBŠ Jihlava   9:3

21.10.2017  Regionální liga mužů – skupina 6 (SH Morkovice)

11:30   FbC Aligators Sokol Bučovice B – SK Březolupy  17:5

14:30   FbC Aligators Sokol Bučovice B – Bulldogs Brno B   10:3

21.10.2017  Jihomoravská liga mužů (VUT CESA Brno 1)

 10:30   FbC Aligators Orel Šlapanice C – VSK VUT Skurut Hai Brno  2:11

15:00   FbC Aligators Orel Šlapanice C – FBK Panthers Baník Ratíškovice   3:8

21.10.2017 1. liga dorostenek – skupina 6 (SH SPŠ Zlín)

  9:00   FbC Aligators ZŠ Pozořice  – SK Snipers Slavičín  3:2

11:10   FbC Aligators ZŠ Pozořice – itelligence Bulldogs Brno  1:1

21.10.2017  Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SPŠ Jedovnice)

12:10   FbC Aligators Klobouky Bučovice –  FBC ZŠ Komenského Slavkov 4:7

14:20   FbC Aligators Klobouky Bučovice – T.J. Sokol Strážnice   7:6

21.10.2017   Jihomoravská liga elévů – skupina A (Sokolovna Šitbořice)

10:00    FbC Aligators Moutnice Šitbořice – FBC Dragons – black

11:15   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – T.J. Sokol Hodonín

12:30   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – Florbal Hodonín B

13:45   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – TJ Sokol Lanžhot

22.10.2017 1. liga žen – skupina východ (SH Rousínov)

15:00   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – SK Jihlava   4:8

Odkaz na záznam video-přenosu: http://jdem.cz/dg2d57 

22.10.2017   Národní liga mužů – skupina východ (SH TJ Náchod)

15:00   FbC Aligators Klobouky – Florbal Primátor Náchod   3:4

22.10.2017  2. liga juniorů – skupina 6  (SH ZŠ Slavkov)

14:15   FbC Aligators – FbC Holešov  11:7

16:45   FbC Aligators – FbC Floorbee Orel Uherský Brod  9:2

22.10.2017  Liga mladších žákyň – skupina 6 (SH Holubice)

  9:25   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   1:8

10:15   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – K1 Florbal Židenice Girls   6:3

11:05   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – itelligence Bulldogs Brno  1:11

11:55   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – FBC Dragons – Pink. 8:5

22.10.2017  Jihomoravská liga elévů – skupina A (Sokolovna Šitbořice)

10:00   FbC Aligators Sokol Bučovice  – FbC Aligators Brumovice Klobouky

10:50   FbC Aligators Sokol Bučovice  – Florbal Hodonín

11:15   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FRC Mikulov

12:05   FbC Aligators Sokol Bučovice  – FRC Mikulov

12:30   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FBC Dragons – green DDM Kyjov

13:20   FbC Aligators Sokol Bučovice  – FBC Dragons – green DDM Kyjov

13:45   FbC Aligators Brumovice Klobouky – Florbal Hodonín