V neděli se starší žákyně FbC Aligators Šitbořice Sokolnice vydaly na jejich druhý turnaj v rámci ligy mladších žáků do Brna kde sehrály 4 zápasy. Jako první se střetly s týmem Sokol Brno 1 EMKOCase Gullivers, jelikož soupeř měl 3 lajny a my jen 8 hráček do pole, bylo těžké držet tempo se kterým se soupeř vydal do zápasu i když se nám podařilo střelit  gól a poslední třetinu jsme už neinkasovaly, nestačilo to na soupeře a prohrály jsme 1:11.

V dalším zápase na nás čekal tým FBŠ Hattrick Brno B. I když jich bylo zase plno a nás málo povedlo se nám hlídat si tempo hry a kontrolovat dění zápasu, což nám vydrželo skoro až do konce kdy v poslední minutě rozhodčí pískl faul blízko naší branky a díky rychlé rozehrávce dal soupeř gól a srovnal na 3:3, i když se holky snažily zápas otočit na svoji stranu, času již bylo málo a tak zápas skončil nerozhodně 3:3.

Jako třetí jsme se střetly s týmem FBŠ Hattrick Brno A. Bylo vidět že je tým Hattricku lepší než my, ale my se nezalekly soupeře a hrály tak jak umíme ale bohužel holky už neměli moc sil ale přesto dokázaly bojovat a vstřelit i nějaký gól a tak zápas skončil 2:6

Jako poslední nás čekal tým FBC Dragons což je také holčičí tým hrající ligu mladších žákyň takže si holky zahrály proti holkám, jelikož předchozí zápasy hrály proti klukům nastoupily do zápasu v tempu což soupeře zaskočilo a tak jsme daly rychlé góly, soupeř dal jen jeden gol a to když jsme udělaly velkou chybu v obraně, ale to se už neopakovalo, ba naopak jsme ještě nějaké góly přidaly a vyhrály vysoko 9:1

4 zápasy za jeden den jsou náročné, ale holky se s tím porvaly statečně a to co nám nevyšlo dnes natrénujeme a na příštím turnaji budeme zase o něco lepší.

Trenér: Ondráčková Petra