Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

14.10.2017  2. liga žen – skupina 6 (SH TJ Znojmo)

10:15   FbC Aligators Orel Moutnice  – Bulldogs Brno B   6:5

13:15   FbC Aligators Orel Moutnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ   8:8

14.10.2017  2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SH SOU Kyjov)

12:30  FbC Aligators ZŠ Klobouky – FBK Atlas Blansko   6:6

16:15  FbC Aligators ZŠ Klobouky – FBC Dragons   3:3

14.10.2017   Jihomoravská liga mladších žáků – skupina A (SH ZŠ Dambořice)

10:00   FbC Aligators Brumovice – FBC ZŠ Komenského SLAVKOV   2:5

10:35   FbC Aligators Sokol Bučovice – TJ Sokol Hovorany   6:0

11:45   FbC Aligators Brumovice – FbC Aligators Sokol Bučovice   0:8

12:55   FbC Aligators Sokol Bučovice – FBC ZŠ Komenského SLAVKOV   6:4

13:30   FbC Aligators Brumovice – TJ Sokol Hovorany   0:6

14:05   FbC Aligators Sokol Bučovice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín   8:2

15:15   FbC Aligators Brumovice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 0:2

14.10.2017   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (SH Želva Dubňany)

9:40 FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – T.J. Sokol Hodonín

9:40 FbC Aligators Brumovice Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

10:20 FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FBC Dragons – DDM Kyjov

10:20 FbC Aligators Brumovice Klobouky – Florbal Hodonín

11:20 FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – TJ Sokol Lanžhot

11:20 FbC Aligators Brumovice Klobouky – FBC Dragons – green DDM Kyjov

12:00 FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

12:00 FbC Aligators Brumovice Klobouky – F.A.T.R.

15.10.2017   Národní liga mužů – skupina východ (SH TEZA Hodonín)

17:00   FbC Aligators Klobouky – FBC Vikings Kopřivnice   7:5

Odkaz na záznam video-přenosu: http://jdem.cz/dgn7g2

15.10.2017  Jihomoravský přebor mužů – skupina B (SH Rousínov)

  9:00   FbC Aligators Šitbořice D – SK Florbal Grušáci Silvie  4:7

12:00   FbC Aligators Šitbořice D – X-TEAM Bzenec  7:4

15.10.2017  2. liga juniorek – skupina 6 a 7 (SH SŠIEŘ Rožnov p. R.)

10:30   FbC Aligators Pozořice  – Florbal PEGRES Havířov  5:2

12:30   FbC Aligators Pozořice – 1. FBK Rožnov p/R  7:0

15.10.2017   Orelská liga starších žáků  – divize Jih (SH Dolní Bojanovice)

 9:45   FbC Aligators – Orel Dolní Bojanovice U14  7:3

11:15   FbC Aligators  – Orel Těšany   14:4

15.10.2017   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina B (Start Lesná Brno)

  9:35   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice G – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. 1:8

10:45   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice G – FBŠ Hattrick Brno B. 3:3

11:55   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice G – FBŠ Hattrick Brno A   2:6

13:05   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice G – FBC Dragons   9:2

15.10.2017   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (SH SOU Kyjov)

  9:35   FbC Aligators Klobouky Moutnice – F.A.T.R. Dubňany.  7:13

10:45   FbC Aligators Klobouky Moutnice– FBC Dragons – green.  6:10

11:55   FbC Aligators Klobouky Moutnice– FBC Dragons – black.  0:14

13:05   FbC Aligators Klobouky Moutnice–FRC Mikulov  2:4

16.10.2017   3. Kolo Poháru České pojišťovny žen  (SH Křenovice)

19:00   FbC Aligators  – Florbal Židenice   3:11

Odkaz na záznam video-přenosu: http://jdem.cz/dgn7j7