Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

30.9.2017   Národní liga mužů – skupina východ (SH TEZA Hodonín)

20:00   FbC Aligators Klobouky – Snipers Třebíč   9:7

Odkaz na záznam video-přenosu: http://jdem.cz/dfjut3

30.9.2017  Jihomoravská soutěž mužů (SH Valtice)

10:15   FbC Aligators Šitbořice D – F.A.T.R.   2:12

12:00   FbC Aligators Šitbořice D – FRC Mikulov   4:12

30.9.2017  2. liga dorostenců – skupina 6 (SH Tuřany)

11:30  FbC Aligators ZŠ Klobouky – FBC SLAVKOV   3:4

15:15  FbC Aligators ZŠ Klobouky – Hornets Brno ZŠ Horní   5:5

30.9.2017   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina B (SH ZŠ Dambořice)

10:00   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – K1 Florbal Židenice Girls   1:1

11:45   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Výběr Zlínského kraje   4:4  

13:30   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   3:6

15:15   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – itelligence Bulldogs Brno G   2:0

30.9.2017   Jihomoravská liga mladších žáků  – skupina A (SH ZŠ Slavkov u Brna)

10:00   FbC Aligators Sokol Bučovice Klobouky Moutnice – FBC ZŠ Komenského SLAVKOV   4:3

11:10   FbC Aligators Sokol Bučovice Klobouky Moutnice – F.A.T.R. Dubňany   3:0

12:55   FbC Aligators Sokol Bučovice Klobouky Moutnice– FBC Dragons – green   10:3

1.10.2017  Regionální liga mužů – skupina 6 (SH Tuřany)

11:30   FbC Aligators Sokol Bučovice B – Sokol Brno I EMKOCase GulliversB   7:3

16:00   FbC Aligators Sokol Bučovice B – TJ Sokol Lanžhot   10:4

1.10.2017  2. liga žen – skupina 6 (SH Spartak Hluk)

13:30   FbC Aligators Orel Moutnice  – TJ Znojmo LAUFEN CZ   5:5

16:00   FbC Aligators Orel Moutnice – FBK Spartak Hluk   6:2

1.10.2017  2. liga juniorek – skupina 6 a 7 (SH TJ Spartak Přerov)

  9:30   FbC Aligators Pozořice  – FBC Ossiko Třinec   4:3

13:00   FbC Aligators Pozořice – FbC KOVO KM Frýdek-Místek   9:0

1.10.2017   Jihomoravská liga mladších žáků – skupina A (SH SOU Kyjov)

  9:35   FbC Aligators Brumovice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín   0:7

11:20   FbC Aligators Brumovice – FRC Mikulov   2:9

12:30   FbC Aligators Brumovice – TJ Sokol Hovorany   2:8

13:40   FbC Aligators Brumovice – FBC Dragons – black   0:11

1.10.2017   Jihomoravská liga přípravek – skupina A (Sokol Lanžhot)

9:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FBC Dragons – DDM Kyjov

9:40   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – FBC Dragons – green DDM Kyjov

10:20   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FbC Aligators Šitbořice Moutnice

11:00   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – TJ Sokol Lanžhot

11:20   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – FBC Dragons – DDM Kyjov

11:40   FbC Aligators Šitbořice Klobouky G – FBC Dragons – green DDM Kyjov

12:00   FbC Aligators Šitbořice Moutnice – FBC Dragons – TJ Sokol Lanžhot