O víkendu 23.-24.9.2017 se rozjely na zápasy i naše dvě  nejmladší družstva, přesněji druhé nejmladší družstvo dívek, mladší žákyně a chlapci elévové.

  Mladší žákyně FbC Aligators Šitbořice Sokolnice odehrály 23.9.2017 svůj první turnaj v Brně, v tělocvična na ZŠ Horní. Všechny čtyři zápasy vyhrály a celý turnaj předváděly skvělou hru. Trenér Radim Machálek byl velice spokojen a věří, že holkám ten zápal, bojovnost a chuť do hry vydrží do konce sezóny. V této kategorii ale tolik nejde o výsledky, jako o radost ze hry, dobrou partu holek a také o to ae herně se někam posunout.

Výsledky:

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – FBC Dragons – Pink   5:1

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   5:4

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Hornets Brno ZŠ Horní   5:1

FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – itelligence Bulldogs Brno   7:0

 

 Elévové FbC Aligators Brumovice Klobouky a Moutnice Šitbořice odehráli 24.9.2017   svůj první turnaj v Hodoníně, v hale, kde bojuje o body na domácích zápasech i náš A tým mužů. I přes velkou „ “marodku“ si dokázali poradit a všechny zápasy odehráli na chvalitebnou. Byl to nejvydařenější turnaj elévů za poslední rok.

V kategorii elévů, elévek a přípravky se výsledky neuvádí.

   Další víkend rozehrají svoji sezónu i ti naši nejmenší, kluci přípravka a holky elévky. Dále mladší žáci a starší žákyně. Přesný rozpis zápasů na víkend najdete na našich stránkách.

FOTO:

elévové FbC Aligators Brumovice Klobouky a Moutnice Šitbořice         mladší žákyně FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice