Florbalový klub Aligators

si vás dovoluje informovat o svých zápasech:

23.9.2017   Národní liga mužů – skupina východ (SH Na Bouchalkách)

19:00   FbC Aligators Klobouky – Hippos Žďár n/S.   5:6

23.9.2017 1. liga žen – skupina východ (SH Domova mládeže Vysoké Mýto)

16:30   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – FTC Vysoké Mýto   8:9sn

23.9.2017  Jihomoravská liga mužů (SH TJ Adamov)

12:00   FbC Aligators Orel Šlapanice C – FBC Sokol Adamov   3:7    

15:00   FbC Aligators Orel Šlapanice C – FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov   10:4

23.9.2017  Liga mladších žákyň – skupina 6 (Tělocvična ZŠ Horní)

  9:25   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – FBC Dragons – Pink   5:1

10:40   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – TJ Znojmo LAUFEN CZ – G   5:4

11:30   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – Hornets Brno ZŠ Horní   5:1

12:20   FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice – itelligence Bulldogs Brno   7:0

23.9.2017  Jihomoravská liga elévů – skupina A (SC Želva Dubňany)

  9:25   FbC Aligators Sokol Bučovice  – TJ Sokol Lanžhot

10:15   FbC Aligators Sokol Bučovice  – F.A.T.R. Dubňany

11:05   FbC Aligators Sokol Bučovice  – TJ Sokol Hovorany

11:55   FbC Aligators Sokol Bučovice  – FBC SLAVKOV

24.9.2017 1. liga žen – skupina východ (SH Třebeš Hradec Králové)

10:00   PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  – IBK Hradec Králové   11:8

24.9.2017  2. liga juniorů – skupina 6  (SH Morkovice)

10:15   FbC Aligators – K1 Florbal Židenice   6:1

14:00   FbC Aligators – Hornets Brno ZŠ Horní   2:4

24.9.2017 1. liga dorostenek – skupina 6 (SH Maloměřice)

10:05   FbC Aligators ZŠ Pozořice  – K1 Florbal Židenice   2:0

12:15   FbC Aligators ZŠ Pozořice – itelligence Bulldogs Brno   8:1

24.9.2017  Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SH TJ Adamov)

11:05   FbC Aligators Klobouky Bučovice –  Hornets Brno ZŠ Horní   2:8

14:20   FbC Aligators Klobouky Bučovice – FBŠ Hattrick Brno B   4:3

24.9.2017   Jihomoravská liga elévů – skupina A (SH TEZA Hodonín)

  9:50   FbC Aligators Brumovice Klobouky – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

  9:50   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – Florbal Hodonín

10:40   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FRC Mikulov

10:40   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – FBC Dragons – green DDM Kyjov

11:55   FbC Aligators Brumovice Klobouky – FBC Dragons – black

11:55   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – T.J. Sokol Hodonín

12:45   FbC Aligators Brumovice Klobouky – Florbal Hodonín B

12:45   FbC Aligators Moutnice Šitbořice – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín