Vážení fanoušci, hráči a hráčky, rodiče a další příznivci našeho klubu a florbalu,

náš klub v letošní sezóně oslaví 20 let od jeho založení. Založení by asi nebyl správný termín, přesněji v sezóně 1997/98 vstoupil do soutěží první tým mužů, tehdy ještě pod názvem TJ Sokol Klobouky. Zároveň v roce 1997 přišel florbal i do Šitbořic, kdy právě v sezóně 1997/98 odehrál tým Orla Šitbořice svá první utkání. Tehdy nikdo netušil a ani si nedovedl představit, kam se náš klub za 20 let dostane. Jen pro připomenutí, v letošní výroční sezoně 2017/18 má náš klub rekordních 23 družstev a stal se v počtu družstev nevětším klubem na jižní Moravě a jedenáctým v celém Česku.

V rámci tohoto výročí se spolu s oslavami rozjel projekt „Sezóna plná změn“. První velkou změnou budou naše nové internetové stránky, které bych vám rád tímto představil. Ještě nejsou úplně dokonalé, určitě doznají spoustu změn a vylepšení, ale určitě nás zase o velký krok poženou dopředu. Snažíme se, aby skvěle sloužily jak pro fanoušky našeho klubu, ale i pro hráče a hráčky a u mládeže i pro rodiče. Najdete zde vše důležité, ať už rozpisy zápasů, tréninků, tak i výsledky, články a fotky.

Přeji všem příznivcům a členům našeho klubu hodně štěstí do sezóny 2017/18 a aby jim naše nové stránky dobře sloužily.

                                                                           Jaroslav Hála – předseda klubu