Tréninky FbC Aligators pro sezónu 2018/19

 

Ženy A-B a juniorky (trenéři: Jaroslav Hála a Jan Komínek):

Úterý 18:00-19:30 – Tělocvična SOU technická a ekonomická, Olomoucká 1140/61, Brno

Čtvrtek 20:00-21:30 – Sportovní hala, Bratří Mrázků 635, Křenovice

 

Dorostenky a starší žákyně (trenéři: Tereza a Petra Ondráčková):

Úterý 18:00-19:30 – Sportovní hala ZŠ Komenského, Komenského náměstí 495, Slavkov u Brna

Úterý 18:00-19:30 – Tělocvična ZŠ, Farní 466, Dambořice (starší a mladší žákyně)

Pátek 18:30-20:00 – Sportovní hala ZŠ Komenského, Komenského náměstí 495, Slavkov u Brna (se staršími žáky)

 

Mladší žákyně a elévky (trenéři: Radim Machálek, Lídija Konečná, Peťa Ondráčková):

Pondělí 16:30-18:00 – Sokolovna, Nikolčická 625, Šitbořice 

Úterý 18:00-19:30 – Tělocvična ZŠ, Farní 466, Dambořice (starší a mladší žákyně)

Čtvrtek 15:30-17:00 – Sokolovna, Nikolčická 625, Šitbořice

 
Mini-žákyně (trenéři: Lídia Konečná a Petra Ondráčková):

Pondělí 15:30-17:00 – malá tělocvična ZŠ Šitbořice (spolu s přípravkou Šitbořice + ZAČÁTEČNÍCI)

Čtvrtek 15:30-17:00 – Sokolovna, Nikolčická 625, Šitbořice (spolu s elévkami, v případě velkého počtu v tělocvičně ZŠ)

 
Muži A (trenéři: Pavel Volek, Martin Slabý):

Pondělí 18:30-20:00 – Sportovní hala, Bratří Mrázků 635, Křenovice

Středa 18:30-20:00 – Sportovní hala, Bratří Mrázků 635, Křenovice

 
Junioři a dorostenci (trenéři: Martin Slabý, Lukáš Gregr):

Pondělí 18:30-20:00 – Sportovní hala, Bratří Mrázků 635, Křenovice

Středa 20:00-21:30 – Sportovní hala, Bratří Mrázků 635, Křenovice

 
Starší žáci (trenéři: Jan Stavělík):

Pondělí 18:00-19:30 – Tělocvična Městská střední odborná škola, nám. Míru 101/6, Klobouky u Brna 

Pátek 17:00-18:30 – Sportovní hala ZŠ Komenského, Komenského náměstí 495, Slavkov u Brna (s dorostenkami)

 
Mladší žáci – Brumovice, Moutnice a Klobouky (trenéři: Milan Veselý, Jindra Žáčková):

Úterý 18:00-19:30 – Tělocvična ZŠ, Farní 466, Dambořice

Pátek 15:00-16:30 – Tělocvična TJ Sokol, Brumovice 312 (mladší žáci Brumovice)

 
Elévové a přípravka – Brumovice, Šitbořice, Moutnice a Klobouky (trenéři: Milan Veselý, Petra Ondráčková, Jindra Žáčková, Lidia Konečná):

Pondělí 15:30-17:00 – malá tělocvična ZŠ Šitbořice (elévové a přípravka Šitbořice + začátečníci)

Pondělí 16:30-18:00 – Sokolovna, Nikolčická 625, Šitbořice (pokročilí elévové spolu s mladšími žákyněmi a elévkami)

Pondělí 16:45-18:00 – Orlovna, Moutnice 154 (elévové Moutnice)

Středa 15:30-17:00 – Sokolovna, Nikolčická 625, Šitbořice (elévové a přípravka Šitbořice, Moutnice)

Středa 16:00-17:30 – Tělocvična ZŠ, Vinařská 719/29, Klobouky u Brna

Středa 16:45-18:00 – Orlovna, Moutnice 154 (přípravka a mini-žákyně Moutnice)

Pátek 13:00-15:30 – Tělocvična TJ Sokol, Brumovice 312 (mladší žáci Brumovice)

 

 

Muži D (trenéři: Rostislav Zouhar, Jan Komínek)

Středa 19:00-21:00 – Sokolovna, Nikolčická 625, Šitbořice

 

Veteráni (trenéři: Michal Sirný)

Pondělí 19:00-21:00 – Tělocvična Městské střední odborné školy, Náměstí Míru 101/6, Klobouky u Brna

Čtvrtek 19:00-21:00 – Tělocvična Městské střední odborné školy, Náměstí Míru 101/6, Klobouky u Brna