FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 10. hracího víkendu 3.11 – 4.11. 2018

 

Sobota 3.11.

9. kolo Národní liga – skupina východ (SH Křenovice)

19:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. 1. FBK Rožnov p/R

Textový online přenos: Online přenos

 

7. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

16:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. Sklo Bohemia Světlá n/S

Textový online přenos: Online přenos

 

Regionální liga mužů – skupina 6 – 7. kolo (SH Tuřany)

15:00 TJ Sokol Lanžhot vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B

Textový online přenos: Online přenos

18:00 FbC Aligators Sokol Bučovice B vs. Hornets Brno ZŠ Horní

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga veteránů – skupina 6 – 3. kolo (SH ZŠ Holešov)

14:10 FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

16:50 Florbal Holešov vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 4. kolo (Tělocvična ZŠ Horní)

09:25 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
10:15 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
11:05 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. K1 Florbal Židenice Girls
11:55 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 5. kolo (Sokol Lanžhot)

09:20 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
09:40 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
10:20 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
11:00 TJ Sokol Lanžhot vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice
11:20 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
11:40 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice
12:00 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. TJ Sokol Lanžhot

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 6. kolo (SC Želva Dubňany)

09:40 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. Florbal Hodonín
10:20 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky
11:20 FBC Dragons vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky
12:00 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. F.A.T.R.

 

Neděle 4.11.

8. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

18:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. SK Jihlava

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mužů – 8. kolo (SH TJ Znojmo)

12:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ B vs. Aligators Orel Šlapanice U21 C

Textový online přenos: Online přenos

15:00 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. VSK VUT Skurut Hai Brno

Textový online přenos: Online přenos

 

9. kolo 2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SH Křenovice)

09:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ vs. FbC Aligators Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

15:15 FbC Aligators Klobouky vs. FRC Mikulov

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 4. kolo (VUT CESA Brno 1)

10:05 FbC Aligators ZŠ Pozořice vs. Bulldogs Brno

Textový online přenos: Online přenos

13:20 Zlín Lions vs. FbC Aligators ZŠ Pozořice

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mladších žáků – 5. kolo (Sokol Lanžhot)

10:10 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
11:20 FBC Dragons vs. FbC Aligators Sokol Bučovice
13:05 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Sokol Bučovice
14:15 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. TJ Sokol Hovorany

Jihomoravská liga mladších žáků – 6. kolo (Lokomotiva Břeclav)

10:35 FbC Aligators Brumovice vs. F.A.T.R. Dubňany
12:20 FbC Aligators Brumovice vs. FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
13:30 T.J. Sokol Břeclav vs. FbC Aligators Brumovice
14:40 Orel Dolní Bojanovice vs. FbC Aligators Brumovice