Sobota 20.10.

 

7. kolo Národní liga – skupina východ (SH Křenovice)

19:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. FBC Letka Toman Finance Group   3:7

Textový online přenos: Online přenos

 

5. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH SportPoint Brno)

19:00 Bulldogs Brno vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators   8:2

Textový online přenos: Online přenos

 

Regionální liga mužů – skupina 6 – 5. kolo (SH Tuřany)

09:00 SK Snipers Slavičín vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B   5:10

Textový online přenos: Online přenos

13:30 FbC Aligators Sokol Bučovice B vs. Bulldogs Brno B   11:6

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mužů – 5. kolo (SH Křenovice)

11:30 FBC SLAVKOV vs. Aligators Orel Šlapanice U21 C   6:3

Textový online přenos: Online přenos

16:00 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. FBC Sokol Ivanovice na Hané   6:5

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská soutěž mužů – 6. kolo (ZŠ Slavkov)

11:15 Brankovice Black Arrows vs. FbC ReActive Aligators E   1:8

Textový online přenos: Online přenos

14:15 FbC ReActive Aligators E vs. FBC BISON SLAVKOV B   15:2

Textový online přenos: Online přenos

 

8. kolo 2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SH Maloměřice)

11:00 Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vs. FbC Aligators Klobouky   6:2

Textový online přenos: Online přenos

13:30 FbC Aligators Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín   2:5

Textový online přenos: Online přenos

 

 

Neděle 21.10.

 

2. liga žen – skupina 6 – 2. kolo (SH Rousínov)

11:15 K1 Florbal Židenice C vs. FbC Aligators Orel Moutnice B  5:12

Textový online přenos: Online přenos

15:00 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. Bulldogs Brno B   4:3

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 3. kolo (SH Křenovice)

09:00 K1 Florbal Židenice vs. FbC Aligators ZŠ Pozořice   2:2

Textový online přenos: Online přenos

12:15 FbC Aligators ZŠ Pozořice vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ   2:3

Textový online přenos: Online přenos

 

6. kolo Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SOU Kyjov)

11:05 T.J. Sokol Břeclav vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky   6:19

Textový online přenos: Online přenos

13:45 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. FBC Dragons   3:11

Textový online přenos: Online přenos

 

Orelská liga mladších žáků (SH Dambořice)

10:30 TJ Holubice vs. FbC Aligators G  2:10
12:45 Šlapanice vs. FbC Aligators   3:4
13:30 Dolní Bojanovice vs. FbC Aligators G  2:1
14:15 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators   11:1