FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 8. hracího víkendu 20.10 – 21.10. 2018

 

Sobota 20.10.

 

7. kolo Národní liga – skupina východ (SH Křenovice)

19:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. FBC Letka Toman Finance Group

Textový online přenos: Online přenos

 

5. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH SportPoint Brno)

19:00 Bulldogs Brno vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Regionální liga mužů – skupina 6 – 5. kolo (SH Tuřany)

09:00 SK Snipers Slavičín vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B

Textový online přenos: Online přenos

13:30 FbC Aligators Sokol Bučovice B vs. Bulldogs Brno B

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mužů – 5. kolo (SH Křenovice)

11:30 FBC SLAVKOV vs. Aligators Orel Šlapanice U21 C

Textový online přenos: Online přenos

16:00 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. FBC Sokol Ivanovice na Hané

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská soutěž mužů – 6. kolo (ZŠ Slavkov)

11:15 Brankovice Black Arrows vs. FbC ReActive Aligators E

Textový online přenos: Online přenos

14:15 FbC ReActive Aligators E vs. FBC BISON SLAVKOV B

Textový online přenos: Online přenos

 

8. kolo 2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SH Maloměřice)

11:00 Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vs. FbC Aligators Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

13:30 FbC Aligators Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 5. kolo (SOU Kyjov)

09:25 TJ Sokol Lanžhot vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
10:15 FBC Dragons Black vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
11:05 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
11:55 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. FBC SLAVKOV

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 6. kolo (SOU Kyjov)

09:50 FbC Aligators Moutnice Šitbořice vs. FBC Dragons Green
10:40 TJ Sokol Hovorany vs. FbC Aligators Moutnice Šitbořice
11:55 F.A.T.R. Dubňany vs. FbC Aligators Moutnice Šitbořice
12:45 FbC Aligators Moutnice Šitbořice vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B

 

Neděle 21.10.

2. liga žen – skupina 6 – 2. kolo (SH Rousínov)

11:15 K1 Florbal Židenice C vs. FbC Aligators Orel Moutnice B

Textový online přenos: Online přenos

15:00 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. Bulldogs Brno B

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 3. kolo (SH Křenovice)

09:00 K1 Florbal Židenice vs. FbC Aligators ZŠ Pozořice

Textový online přenos: Online přenos

12:15 FbC Aligators ZŠ Pozořice vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ

Textový online přenos: Online přenos

 

6. kolo Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SOU Kyjov)

11:05 T.J. Sokol Břeclav vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

13:45 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. FBC Dragons

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 3. kolo (SH SportPoint Brno)

09:25 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
10:15 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
11:05 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. K1 Florbal Židenice Girls
11:55 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G

 

Orelská liga mladších žáků (SH Dambořice)

10:30 TJ Holubice vs. FbC Aligators G
12:45 Šlapanice vs. FbC Aligators
13:30 Dolní Bojanovice vs. FbC Aligators G
14:15 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators