K dalšímu zápasu jsme zavítali do Třince. I když soupeřky teprve letos postoupily do naší ligy, věděly jsme, že to bude těžký, běhavý zápas. V první třetině si oba týmy vypracovaly několik velkých šancí, bohužel jediný gól padl do naší sítě. Na začátku druhé třetiny jsme si vybraly slabší pětiminutovku, v níž jsme dostaly 4 góly, a i když ve zbytku zápasu už jsme byly zase více než vyrovnaný soupeř, povedlo se nám jen snížit rozdíl ve skoré na 2:6.

FBC Ossiko Třinec – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  6:2
branky:
15. Lucie Mišúnová, 21. Adéla Šibrová, 22. Eliška Zetková, 23. Karolína Franková, 26. Adéla Šibrová, 37. Petra Bieleszová – 49. Veronika Martincová, 59. Petra Drápalová; rozhodčí: Jan Piško – Jan Duda; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Dagmar Velčovská 11 – Tereza Harčárová 14; po třetinách: 1:0, 5:0, 0:2;

V nedělním zápase jsme se střetly s týmem ze Vsetína. Loni byly všechny naše zápasy vyrovnané. Teď se nám nepodařil vstup do utkání a po první třetině jsme prohrávaly už 0:6. V zápase jsme si dokázaly vypracovat spoustu šancí, ale jejich skvěle chytající gólmanka nám moc šancí k radosti nedopřála. Po závěrečné siréně svítilo na ukazateli skoré 2:10. Po víkendu je jasné, že naše hra se zlepšuje a postupně se sehráváme, ale na trénincích se budeme muset více zaměřit na střelbu a zakončení.

Florbal Vsetín – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  10:2
branky:
5. Eva Urbášková, 7. Sára Seevaldová, 7. Barbora Husková, 13. Barbora Husková, 18. Barbora Maštalířová, 19. Veronika Dědková, 49. Veronika Dědková, 54. Tereza Goláňová, 55. Barbora Husková, 57. Barbora Husková – 35. Sabina Mátlová, 52. Petra Drápalová; rozhodčí: Vu Pham Anh – Petr Stoklásek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Martina Franková 19 – Tereza Harčárová 27; po třetinách: 6:0, 0:1, 4:1;