FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 6. hracího víkendu 6.10 – 7.10. 2018

Sobota 6.10.

3. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Stars Třinec)

18:00 FBC Ossiko Třinec vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Regionální liga mužů – skupina 6 – 3. kolo (SH Morkovice)

11:30 FbC Aligators Sokol Bučovice B vs. PANTHERS OTROKOVICE B

Textový online přenos: Online přenos

14:30 Zlín Lions B vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorů – skupina 6 – 3. kolo (ZŠ Slavkov)

11:00 FbC Aligators vs. Florbal Vsetín

Textový online přenos: Online přenos

13:00 FBK Atlas Blansko vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

4. kolo Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SH Křenovice)

09:00 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. FRC Mikulov

Textový online přenos: Online přenos

12:55 Orel Dolní Bojanovice vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – (SH TJ Pálava Mikulov)

09:25 FbC Aligators Moutnice Šitbořice vs. Florbal Hodonín
10:40 FbC Aligators Moutnice Šitbořice vs. TJ Sokol Hovorany
11:30 FRC Mikulov vs. FbC Aligators Moutnice Šitbořice
12:20 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vs. FbC Aligators Moutnice Šitbořice

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – (SH TJ Pálava Mikulov)

09:50 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. T.J. Sokol Hodonín
10:40 F.A.T.R. Dubňany vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
11:55 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
12:45 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. TJ Sokol Lanžhot

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 2. kolo (EZŠ Čejkovická)

09:25 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. Bulldogs Brno
10:40 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G
11:30 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
12:20 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice

 

 

Neděle 7.10.

5. kolo Národní liga – skupina východ (SH Spartak Hluk)

18:00 FBK Spartak Hluk vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz

Textový online přenos: Online přenos

 

4. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Na Lapači Vsetín)

15:30 Florbal Vsetín vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská soutěž mužů – 4. kolo (SH Křenovice)

09:00 FbC ReActive Aligators E vs. FBC Sokol Ivanovice na Hané B

Textový online přenos: Online přenos

13:15 TJ SOKOL LETOVICE vs. FbC ReActive Aligators E

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 2. kolo (SH TJ Znojmo)

13:05 FbC Aligators ZŠ Pozořice vs. K1 Florbal Židenice

Textový online přenos: Online přenos

15:15 TJ Znojmo LAUFEN CZ vs. FbC Aligators ZŠ Pozořice

Textový online přenos: Online přenos