Na první letošní turnaj jsme odjížděli ve velmi mladé sestavě, kdy velkou část týmu tvořili kluci patřící věkově do dorostenecké kategorie. Pro mnoho z nich to byly první velké zápasy a rovnou ve vyšší věkové kategorii. Všichni však zápasy odmakali a zaslouží si za svou snahu pochvalu! Výsledkově se nám však zápasy bohužel nepovedly. V prvním zápase jsme udělali spoustu zbytečných a jednoduchých chyb, ze kterých jsme obdrželi až příliš laciné góly. Jako zlomové momenty utkání vnímám: naši 5 minut dlouhou přesilovou hru, ve které jsme sice dokázali branku vstřelit, ale rovněž i z nedůslednosti obdržet. A druhý klíčový moment, kdy se nám povedlo snížit na 2:3 a 20 vteřin poté jsme obdrželi branku na 2:4. Toto se nám nesmí stávat. Druhé utkání se mi těžko hodnotí, je potřeba sportovně uznat, že soupeř byl kvalitativně lepší a po pár rychle obdržených brankách se nám již nepovedlo vrátit do hry, ani herně ani po psychické stránce. Pro mě i pro hráče to je doufám velké ponaučení a varování, že je potřeba opravdu intenzivně pracovat a zlepšit ve všech herních aspektech a situacích. My teď zamakáme na trénincích a příští turnaj dovezeme body!

Lukáš Gregr

Hornets Brno ZŠ Horní – FbC Aligators 5:2
branky:
3. Jan David Šamánek, 4. Martin Svadbík, 28. Martin Janiczek, 36. Martin Janiczek, 45. Michal Odložilík – 29. Tomáš Kalus, 36. Patrik Vích; rozhodčí: Vojtěch Duda – Patrik Kaňovský; vyloučení: 0 + Denis Krejčí 5:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Ondřej Kříž ? – Adam Králík ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:1;

FbC Aligators – FBC SLOVÁCKO 3:12
branky:
14. Ondřej Frank, 26. Jiří Šubík, 45. Martin Umlášek – 9. Jan Rolenc, 19. Lukáš Malíček, 20. Martin Hadaš, 22. Jan Rolenc, 25. Jan Rolenc, 28. Ondřej Hikl, 28. Tomáš Kalus, 32. Lukáš Malíček, 37. Šimon Gogola, 39. Ondřej Hikl, 42. Ondřej Huťka, 43. Tomáš Blaha; rozhodčí: Pavel Rochovanský – Vojtěch Duda; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Fryč ? – David Číž ?; po třetinách: 1:1, 1:6, 1:5;