V sobotu se poprvé v sezóně představili na domácí půdě muži A. V rámci 2. kola Národní ligy se utkali se soupeřem ze severu Moravy – FbK Horní Suchá. V minulé sezóně oba zápasy došly až do prodloužení a vyrovnaný zápas to byl i tentokrát.

Na obou stranách bylo nastřeleno několik brankových konstrukcí. Fantastický výkon podali oba brankáři, kteří byli po zásluze vyhlašení nejlepšími hráči utkání, ale náš tým v poslední třetině rozhodl, že 3 body zůstanou doma.

Aligators Klobouky Teamstore.cz – FbK Horní Suchá 5:2
branky:
18. Viktor Kejík, 37. Lukáš Gregr, 39. Jakub Gremmel, 46. Patrik Jedlička, 57. Michal Kolaja – 25. Ondřej Melník, 28. Vojtěch Kopia; rozhodčí: Jiří Obalil – Adam Hollósy; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 17 – Filip Plíhal 20; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:0;